içinde

Biraz (daha) özgüven!

Tutturmuşuz bir türkü, “zaten kesin gol yiyeceğiz de.. inşallah daha fazlasını atarız” Kardeşim niye “kesin yiyeceğiz” diyorsun yaa? Allah Allaaaah, yapmayın böyle “dua yerine geçer” siz bilmiyor musunuz bu kanunu?.. Vallahi bak, gözünüzü seveyim. 

Hem belki yemeyeceğiz?!? Belki ayakları dolanacak, belki direklerden dönecek? Belki günlerinde olmayacaklar, şans bizimle olacak, belki yolda uçak çok fazla türbülansa girecek mideleri bulanacak, belki Haaland maçtan yarım saat önce kendisini kötü hissetmeye başlayacak.. belki belki belki.. Olamaz mı? Olmadı mı daha önce? 

Efendim?..

Barcelona gelmedi mi bu ülkeye, 3-0 yenilip gitmedi mi? Onlar Barcelona değil miydi? Beşiktaş Chealsea ile Londra’da oynayıp 2-0 yenmedi mi?

Tamam bunlar ihtimaller, uzak ihtimaller.. Daha olası senaryoları biz de biliyoruz. Rakibin gücünün biz de farkındayız. Rüya aleminde gezmiyoruz (ama var bir hayalimiz, demi!). Ama şunu yapmayın:

Kesin gol yiyeceğiz falan demeyin. Çağırmayın!

Sizi seviyorum. Haydi…

$ s Yorumları

Cevap bırakın
    • İnşallah kardeşim yaa.. Hele şöyle ilk 2-3 atağımızdan bir tane gol çıktımıydı var ya Allaaah.. :))

      Sonra çılgın bir seyirci baskısı.. azıcık şaşkınlaşan bir Dortmund.. hakeme baskı.. ulan nereye geldik biz felan dedirtsek.. sonra bir tane de karambolden göte başa çarpıp giren bir gol daha.. off.. gel de uyu bakalım şimdi heyecandan!

Bir cevap yazın