içinde

Bize

Batshuai pianiç texeira dele alli gibi eroin lazım bizi ona alıştırdınız şimdi gitmiş hacıahmetoviç diye bir aspirin verip bununla idare edin diyorsunuz, hayırdır sizde mi çekişten düşmeye başladınız yoksa….

Ceyhuncuğum senin yanında nice dünya yıldızları poz verdi imza atarken şimdi hacıahmetle seni yanyana görüp nerdeeen nereye demek yüreğimizi parçalayacak bizim…..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Abi bence Pjanic ve Alexe bu taraftar yanlış açıdan bakıyor.. Ayrıca yanlış eleştiri yapıyor.. Alexi biz kullanamadık abi.. kimse alex kötüydü oydu buydu demesin.. Her oyuncunun performans olarak hazır olduğu süreç vardır. Bunu hepimiz biliyorduk. Dedik hatta Alex hemen oynamamalı. Son 15 er dakika 2-3 maç oyuna girip ısınmalı yoksa bu adam sakatlanır. Bilinen bir şey bu.. sonra sakatlandı. Ve bu takım o süre zarfında ilk kez bir anda 15 sakat verdi. Takımı hazırlayamadılar.. Adam forvetti geldiğinde gittik onu eski mevkisinde oynattık. Aslinda ilk maçta golünü atıp katkıda verdi. Keza şampiyonlar ligi maçinda da iyiydi Alex. Sonra sakatlık ile kaybetttik adamı. Pjanice gelelim, batsuayi kazması adamın kaç asistini yedi haddi hesabı yok. Ama kötü olan asist yapamadığı için Pjanic oldu. Bu oyuncuyu da böylece kaybettik. Biz oyuncuyu kolay harcayan bir milletiz. Her maç skor yapacak.. Ama necip asla vazgeçilmez. Kenan harika topçu. Hele bir salih var akılla zarar. Çalımlar her maç skor katkısı.. umut meraşımız var ovvv. Hele muleka oldurmazı olduracağız.. Fakat yeteneği olup belki de bu adamların denendiği kadar denenmesi gereken oyunculara gelince tühh kaka.. Yazık oluyor.. Hasic gitti çocuk, Semih yazık olacak.. Berkay süre vermiyor… Kerem atakan kötü oyuncu değil ama oynatmıyor… Bu adamlar niye gelsin ki sana.. veya sen nasıl bir Kvaratskelia bulabileceksin. Pişmiş adam nereye alıyorsun. Bir Real madrid Liverpool PSG veya Arap takimi değilsin