içinde

Bizi birleştiren bjk

Her zaman yazan biri değildim. Fakat her zaman okuyan biriydim burada her siyasi görüşten düşüncesi olanların sadece bjk ile alakalı yorumları oluyordu maç günleri doğum günleri vefat haberleri herşeyi paylasiyorlardi. Çokta güzeldi bu forumda 300 kişi varsa bunun en az yarısı farklı siyasi sen ama bazı insanlar düşüncelerini karşı tarafa saygısızlık.olmasin diye yazmıyor. Ama son zamanlarda herkes istediğini yazıyor. Ben bunu yazdım belki kimsenin umrunda olmayacak fakat ben doğru bulmuyorum bu konuşmaları ve kendi nefsimi.mutmain ediyorum buraya bunları yazarak karşılık verilmiyor tartışmaya girilmiyor diye herkes aynı düşünüyor olmuyor maalesef. Sağlıkla kalın hayırlı akşamlar. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Son derece haklisin ancak futbol siyasete degil siyaset futbola karisiyor. Siyasiler benim taraftarima adi,alcak,soysuz falan derse olmaz di mi? Kaldi ki burada bununla ilgili bir yorum yapmadi kimse. Cani yanmis insanlarin sorumlu tuttugu bir meciyi istifaya davet etmesi son derece anlasilabilir bir anayasal haktir. Burada Amerikada insanlar butun arabasinin arkasini kaplayacak buyuklukte “fuck Biden” cikartmalari takiyor. Kimse bir sey demiyor, diyemez. Ben bu kadar narin bir donemde bile sitedeki insanlarin kendilerine oto sansur uygulamalarini taktir ediyorum. Birkac kez doz asilmis olabilir ama onu da insanlarin hassayitine ver cunku normal sartlar altinda sen de biliyorsun burada hic siyasi paylasim yapilmaz.

  8
  7
  • Zaten benim kastettigim siyasiler değil bugün o yarın su ertesi gün öteki birileri gelecek birileri gidecek buradaki insanlar ama asla bjk sevgisi bitmeyecek. Burada farklı düşündüğüm hususlar oluyor yazmiyorum kırmamak için benim.maksadim tribün olayları felan değil ki benim ne düşüncede olduğumu belirtmedim bile. Bence gerek yok Fırat Öztürk adım Twitter Instagram Facebook hiç biri yok bende siyaset karadır eşi dosta kardeşi abiye içten içe düşman eder yaşamış birisi olarak söylüyorum. Neden burda sırf bjk li diye çok sevdiğim insanlara kalpten buuz edilsinki o taraf bu taraf farketmez bilmem anlatabildim mi. Yoksa aynı ailede ben beş kişilik aileyim bu aileden tek bir düşünce çıkmıyor. Oğlu babası dedesi nenesi hepsi farklı benim demek istediğim burada bari olmasın yoks aisyerinde yemek yerken dışarda kahvede çay saatinde her yerde bu konuları herkes konuşuyor. Kimse yanlış anlamasın kimseye değil lafım zaten tarafımı yazmadım .

   12
  • Seninde deigin gibi herkes haklı. Herşeyin hayırlısı olsun . Takım da iyi değil işte belki iki laf duyarız birşey olur iyi haber gelir diye giriyorum buraya bakınıyorum günde üç beş defa Burdada sert tartışma felan her yerde var gerçi. Mustafa abininde dediği gibi biz Türk olarak mecburuz sanırım. Saygılar herşeyin hayırlısı diyerek.

   10
 2. firat kardeşim bir türk olarak hayatimiz maalesef maalesef maalesef eninde sonunda siyasete bulasiyo burda gene seviyeli sınırlar icinde oldugundan fazla büyütmeyelim derim , simdi bir kac örnek bir stadda yaşa paşam denildiginde siyaset degil ama istifa paşam denildiginde siyaset oluyo bu carpik düsünceyi konusmak bence normal olmali , biliyorum benim devletlüüüüü yazim herkese göre degil ama zamaninda bu muhteremde kumpas diyip hakkimizin calinmasimda rol oynadi ( ben 4 nisan 1997 den beri hic bir sekilde oy kullanmadim ailem icindede kullanmayiz ) , benim de canima minnet siyaseti hayatimizdan tamamen cikartsak ama olmuyo cünkü her gün fetö operasyonu düzenleyip 3 5 ufak baligi tutup büyük baliklari kul hakki yesin diye tff mhk vs vs yüksek yere getirildimmi nasil bunu konusmayalim veya bunlari siyasete baglamadan nasil konusalim

  19
  13
  • Ya tabiki bir Türk olarak hepimiz futboldan siyasetten v.s çok anlıyoruz konuşuyoruz ben hak veriyorum bir yerden sonra iş siyasete bağlanıyor bir şekilde nasıl olsa. Ben sadece aynı fikirde olmayan insanlar farkediyorum hiç yazmiyorlar birşey demiyorlar iyisiyle kötüsüyle galiba benim tek sosyal medyamnburasi olduğu için aynı şeyleri okumakatan felan sıkıldım galiba belkide ondan yazdım . Herşeyin hayırlısı olsun ne diyelim abi.

   11