içinde

Bjk Gündem – 2 (Transfer)

  • -Saçma sapan işlerle uğraşılmamalı , takımın kimyası fazla bozulmamalı… misal Montero yu gönderip konyalı Abdülkerimi almak gibi… hee sol ayaklı direk 11 oynayacak kaliteli bi adam buluruz ozaman montero yu göndeririz. Bence kaliteli sağ stoper bulup welintonu göndermek daha mantıklı..
  • -Fb ozan azmanından 15 civarı para bekliyor biz Dorukhanı 2- 3 veren e verecez.. bu bir rezilliktir..Dorukhan fb haberleri makastlı olup taraftarı dorukhana soğutma operasyonudur.. Hem yönetim hem Dorukhan orta yolu bulup sözleşme yapılmalı.. Milli takım turnuvaları da var 2 sene sonra 15-20 den aşayı zaten gitmez… 
  • -Aynı şey Güven için söyleyemecem. Alıcısı varsa 3-4 neyse bonservisli bile satılabilir. Benim düşüncem inşallah yanılırım ama bu güvenden olmaz. 
  • -Hem sol hemde forvet oynayan Kenan Karamanı kaçırmamalıyız. 
  • En önemlisi 10 numara mevkimiz…. ya laliç düzelir bizi Şampiyon yapar ki imkansıza yakın bir ihtimal… tüm transfer bütçemizi 10 a yatırmalıyız…. Talisca ahh keşke diyorum ama imkansız gibi..
  • Kısacası iyi bir stoper bulmadan stoper göndermemeliyiz. Manzukiç yerine Kenan karamana fitim… sebebi iyi bir 10 numaramız olsun…..tüm para 10 a yatırılsın..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Altına imzamı atarım fb dombili Ozana 15 milyon diye ağız yaparken dorukhanı bedava bırakmakta sol stoper bulmak bu kadar zorken oynadığı maçlarda siritmayip iyi oynayan monteroyu yollamaya çalışmakta akıl işi değil hele emekli ikramiyesi arayan madzukicle oyalanmak hiç değil elde ki fazlaliklardan kurtulup abuyu yedekllicek yedek kalmayida sorun etmicek santrafor alsak kafi birde papaz kaleci şart varsın kalede Ersin oynasın ama kulübede bi papaz olsun 🙂