içinde

bodo abiye

oncelikle bu teklife direniceginizin farkindayim..konuyu isitip isitip tekrar gundeme getirmemek icin net konusucam..maddi durumunuzun sagliginiz sebebi ile zor durumda oldugunun farkindasiniz sanirim..kumar icki vs sebebten degil hepimizin basina gelebilecek saglik  sebebi ile!ustelik bizim gibi en azindan benim.gibi orta hallli bir memurun emeklilige kadar yapabilecegi 1 ev 1 arabayi satarak..kisacasi konuyu esimlede paylastim..ben ve esim 2 haftalik sigara paramizin yarisini arti haftada ictigim 2 bira (bu haftada icmeyiz:) .bunlarin karsiligi olan tutari size gondermek istiyoruz..goruldugu gibi kimse riskindan birsey vermiyor..sitedeki cogu arkadasta aynen bu sekilde dusundugunden eminim..en azi dan 1 emekli maasi kadar para toplasak 1 ay size nefes aldirir..inadi birakip kardeslerinizin bunu sizin icin vicdanen degil severek isteyerek yapmak istediginden emin olun..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. eksik olmayın. ben ve eşim bu konuda karar aldık. yardım kabul etmiyoruz. alooooo. kızıyyorum bak… ben 11 yaşında 2 kardeşime baktım. bundan çok daha zorlarını atlattım. bir şekilde buluruz çaresini. kız kardeşime söyledim durumu. elimdekileri satmaya eşi yardımcı olacak. bu olursa bana yeterli….
    sizler bana üzülmeyin sadece dua edin. Allah için. sosyalist arkadaşlar içinizdeki insan sevgisini en iyi görenlerdenim. Belki Rabbim biraz da sizleri görmem için sol kol bıraktı.. hepiniz iyi ki varsınız. duanızla biranızla cigaranızla. ben 2000 yılından beri ikisinide içmiyorum. ondan önce cigara 2 pakete çıkmıştı zaman zaman üç.. içkiyi oldum olası sevemedim. çocukluktan ayrana alışmışım. aç günlerimin kurtarıcısı ekmek doğranmış yoğurda. bu yüzden bana yardım için değilde kendi sağlığınız için azaltın.
    Son olarak böyle bir taraftar grubunun içinde, böylesine kalbi insanlık içn atan insanların içinde olduğum için çok mutluyum. nuda banna yaşamak için savaaşmalısın enercisi veriyor. sağolun varolun.
    iyiki varsınız.
    kalın sağlıcakla.