içinde

BOLCA PRİM HAK ETTİLER. € olarak verilsin.

Akdeniz’in Atlas okyanusuna bağlandığı sahil. 38-40 bin nüfuslu bir ülkenin hobisi futbol olan  polis, itfaiyeci, gümrükçü, öğretim üyelerini yenince primi hak ettiler.. Biz de sadece Cengiz’in bonservisi 45 M. €..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. yalcin kardesim almanya dünya sampiyonu oldugunda oyuncu başı 300 bin euro prim dagitti bu primi bütün oyuncular geldigi amatör takimlara bagisladilar son dünya sampiyonasinda eger sampiyon olurlarsa primi toplamda 350 bin euroya cikartmak istediler halktan tut bundesliga da aktiv cogu kisi bu para cok dediler ve eski sistem sampiyon luk dahil maksimum 300 bin euroda kaldilar bizimkiler eger sampiyonaya kalirlarsa adam basi milyon eurolar istedi arti puan vs ekstra primi anlasamadilar ve o sene milli takimin hali ortadaydi biri ne mutlu türküm diye övünüp formayi verilen paraya göre terletirken digeri devsirme onca cesitli etnik kökenli rengarenk takim kuruyo onlar forma aski icin oynayip aldigi primi de dagitiyo bizde su acik acik ortaya cikiyo milli takim % 80 karaktersizler ile dolduruluyo hak edende zaten oynamiyo bugün ridvan dün metin ali feyyaz say say bitmez ondan dolayi ben senelerden beri milli takimi takip etmiyorum

    • SERT ama dürüst tespitler. Bizde başarı her şey, onun da ölçüsü ucuz, yani para. Ne yaparsan yap!!” ama ‘DEĞERLİ’ olmak asıl olan. Süleyman Seba, Hakkı Yeten’ler değerli idi. Aynı, Metin Oktay, Can ve Lefter gibi.. . . .. … . Ve 24 yaşında bir genç çıkıyor PARA’YA İSYAN EDİYOR, ben, paranın değil Beşiktaş’ın çocuğuyum diyor ve ezber bozuyor. Uğruna ömrümüzce uğraş verdiğimiz yüce değer’e isyan ediyor. DEĞERLİ insan Rosier; kitaplar da dizi filimler de gördüğümüz karekter’in gerçeğini ölmeden tanıttığın için sağol..