içinde

Brahimi….

Portonun ve Abuşun takım arkadaşı şimdi sanırım Arabistanda herhalde yanlışsam düzeltin.Şu mevcut kadroya bakarak bir tarafta ghezzeal bir tarafta brahimi bize çok katkı verir.O da Cezayirli zaten Ghezzealın milli takımdan arkadaşı önümüzdeki sezon eldeki yerli ve yabancı oyuncular nezdinde Larinin satışı olursa önce ghezzeal ve rosieri takıma tapusuyla kazandırıp abuş zaten takımda yeni sözleşme ile birlikte iskelet kadroyu ve önmüzdeki yıllarda daha da kuvvetli bir kadro için umarım güzel şeyler yaşarız.Mehmetcan bu konuda sen bilir kişisin senin istihbaratların sağlamdır.Bizi aydınlatırsan çok sevinirim.Çünkü bugünkü takıma bakıyorum bir kaç güzel doknuşla Şampiyonlar liginde ŞenoL hocayla yakalanan namağlup lider çıkılan sezon gibi Avrupada etkili olabilirz.Şahsen tabi şimdiden konuşmak erken ama uygun bir teklif gelirse ben Ademin ve Mensahın yerlerine daha iyi isimler bulabilirz diye düşünüyorum.Mesela Pelkas yanlış bilmiyorsam Erol bulut istemiş bize gol atmıştı Paokla golden ziyade gözüme çarpan oyuncuydu.Hatta fenere gittiğinde de çok mutlu oldum.Demekki bizim ülkede de böyle doğru transferler oluyor.Rakip takımda olsa bizde böyle futbolculara yönelmeliyiz.Umarım yönetim bu konularda doğruları yapar.Malum Atibayla bile para pazarlığı yapıyordu sayın Başkan.Bunları istemiyoruz hak edene hak ettiğini vereceksin.Ana Baba hakkı ve Atibanın hakkı ödenmez demişti bizim taraftarımız hakikaten öyle…..

$ s Yorumları

Cevap bırakın
    • Aynen kardeşim ki Ghezzeal ve Abuyla konuşsa bence her türlü gelir.Şampiyonlar ligine ligi akzanıp gidersek zaten gelir yönetimin bir an önce bölye güzel girişimlere başlaması lazım.Bugün bakıyorum Önde Cenke Abuya çok gol attırırlar.Brahimi sağ ayaklı zaten inan herşey Beşiktaşımız için.Doğru kadro ,doğru planlama eksik bölgelere gerekli transferler nokta atışı bizi seneye de her türlü iş yaptırır.

  1. Ben hem mali hemde stratejik açıdan yanlış olacağını düşünüyorum. Oyuncunun yeteneklerine söyleyecek lafım yok fakat ilk olarak aldığı maaş devasa ikincisi takımda ghezzal varken ikinci bir kuzey Afrikalı el bombası olur zira bunlar takımı karıştırmaya çok müsaitler gruplaşıyorlar. Üçüncü olarak şuanki sistemde larin diğer kanatta forvet özellikli oynuyor ghezzal ise oyun kurucu olarak. Eğer larin satılırsa ben yönetimin Kenan karaman veya benzeri özellikte bir oyuncu alacağını düşünüyorum.

    • Ypma hocam Allah aşkına Abu nere gidicek tam tersi onun üzerine inşa edersin.Ersin ve Larine katılırım.Rıdvanında şuan elde tuıtulması lazım.Kadro sirkülsyonu çok olmadan bir kaç önemli atışla seneye de ligde dişimizi sağlam gösterirriz.Böyle düşünmek lazım.

Bir cevap yazın