içinde

Bravo takım

Maçın tamamını izledim. Dominant, genç bir takımımız var. Beklentiler 3 yıl içinde şampiyonluğun gelmesi yönünde. Sponsor da bulundu. Keşke seyirci olabilse akarlarda. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  • Basketbol u en az futbol kadar takip eder ve bilirim..
   Eğer doğru işler yapılırsa, nedir bu doğru işler.
   Sponsor bulundu ama ne kadar güçlü bilemiyorum cripto para aracı kurumu soru işareti, ha hiç olmamasından iyi. Takımda 2 tane çok yetenekli Türk oyuncu var diğerleri daha vasat oyuncular. Sene sonunda bu 2 çocuğu kandirabilirler. Ayrıca yine vasat yabancı oyuncularımız var. Basketbol da en iyi örnek alınacak kulüp karşıyaka dir. Eğer bu 2 Türk oyuncu kalır 3-4 tane çok isimli olmayan ama kaliteli yabancı oyuncu ile takviye olursa neden olmasın. Geriye kalan oyuncular yine genç türk oyuncu olabilir.
   Ha baba paralı bir sponsor bulunur her şey değişir aslında Demirören olacaktı galiba sezon başında sonra olmadı. Bu zamanda sponsor bulmak bile zor.

 1. Şehmuz Hazer, Alperen ligin en iyi yerli oyuncuları. (Bu arada Şehmuz u Batman dan bulup getiren banvit kulübüne teşekkürler) Ercan Osmani kaliteli o seviyeye gelebilir sansizlik yaşadı parmağı kırıldı. Furkan fener maçıyla toparlandı daha iyi olacaktır. Bu oyuncular daha 18, 19 yaşlarındalar. Oyunculardan birkaçı daha iyi seviyeye gelir bu 3 yıl içerisinde. Kritik olan yabancı secimi bunda para direk etken. Tıpkı son sampiyonlugumuzda olduğu gibi. Fizikli, kaliteli 3, 4 yabancı ile şampiyon oluruz. Yerli oyuncu olarak sırbistan liginde oynayan Mert Akay ı da getirmek lazım.