içinde

Bu adamı sevmesemde bu günki yazısını mutlaka okumak lazım

Bu günki yazısında özellikle gs lobisi vurgusuna çok dikkat etmek lazım. Sergen hocam asıl saha dışı yarış şimdi başlıyor aman dikkat!

https://m.haberturk.com/yazarlar/serdar-ali-celikler-1034/3015497-sergen-yalcin-in-simdi-sempatiye-ihtiyaci-var

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. yine yazının son paragrafında hiçbir şey olmayan maç algısı yaratılmaya çalışılmış fakat benim sahada gördüğüm ilk yirmi yirmi beş dakika adeta sahada dayak yedik ve pek çok kart es geçildi. bunun yanı sıra ceza sahası çevresinde 3 net frikik verilmedi. bir pozisyonda kontra atağa çıkacakken avantaj oynatılmadı ki öncesinde de yapılan bariz faul verilmeyip Beşiktaş ın suni bir baskı yemesi sağlandı. Sergen Yalçın bunlardan söz etmeyip sadece bu hakemi istemiyoruz diyerek büyük hata yaptı.

  • Bravo.!!??? imzami attim altina.Sergen atladi.Mac gunune dair Sevgili hocamiz,ona ait olan ve bizlerin onda cok sevdigi 2 ozelligini sahaya yansitamadi. 1) Tasaklari (ozguven) 2) Keskin zekasi ..
   1.ozelligini yorulan oyunculari zamaninda degistirememekle ki bunun icinde forma adaletinide dahil ediyorum.! kullanamadi.
   2.ozelliginide hakemi nokta atisiyla elestiremedi ve bu Eyyamci hakemi istemiyoruz deyip kestirip atti. Ee futbolu bilmeyenlerde simdi ya bu hakem ne yapti ki,Sergen hoca hakemlere geydirip duruyor algisinin icine dusurdu kendini.
   Bundan daha keskin olmasi lazim hocanin.
   Lakin ben eminim bunlardan ders cikaracagina.!! Beni asil rahatsiz eden durum oyuncu degistirmemesi oldu.Kirilma maclarinda akil tutulmamasi lazim gelir,Acil olarak Tasaklarin override yapip gorevi ustlenmesi gerekiyor.O ozguveni,coskuyu gormek istiyoruz.Durum bu.??

 2. Güzel insanlar, bu herif koyu fb li. Benim için önemli olan medyada etkili birisi olması özelinde gs ye dikkatleri cekmesi. Adam anlamış fb nin şampiyon olamayacağini. Kisaca sunu diyor madem biz şampiyon olamayacağız sergen hoca dikkat et gs katakulliye başvuracak siz olun. Bizim medyadaki yazarlarımızın hadım olmuş gibi suspus oturduğu yerde bu renklinin asıl tehliye dikkat cekmesi son derece önemli.