içinde

Bu basiretsizler böyle giderse Masuaku'yu elden kaçıracak

Arkadaş neler konuşur hale getirdiler bizi.. Bir orta saha alamadılar.. Hadi gelecek vaat eden bir oyuncu al idarelik, onu da yapmıyorlar… 

Kime el attılarsa hep boş döndüler.. Borini için konuşulan 2,5 milyon büyük para.. Bu adam büyük takımlarda iş yapmamış bir oyuncu.. Yaşı 31… madem bu paralarınız var. Bu paraları doğru isimlere kullanın.. Boupendzayı kovala gerekirse 2-3 fazla ver ama 26 yaşında adam al.. Yok o giderse alırmışız da bu giderse şey olurmuş.. Şu durum sadece bizim kulüpte var… Ve bu yalanla yıllardır taraftarı kandırdılar, alınabilecek iyi adamları hep kaçırdılar.. Çıkaramıyor musunuz abi şapkadan bir GHEZZAL daha.. Alın size adres

Lucas MOURA – Florian Thauvin ( biraz dayanıksız kalır bu lige ama kalite) – HAKİM ZİYECH ( ww’ye düşündüğün 10 milyonu ver al. Bir kere BEŞİKTAŞ’a şöyle 8-10 milyon bonservis harcayıp adam alın be kardeşim… ) 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Sen bakma,Borini iyi adam.Bizim sol kanadi cozer.!! Ayagi iyi,disiplinli ve en onemlisi tecrubeli.!! Bana gore cok iyi transfer olur.Karagumrugun son 2 yildaki maclarina bakip izlersen adami,goreceksin ne kadar iyi oldugunu.Kimse muneccim degil lakin iddiali konusacam,bize gelirse sampiyonluk oranimiz bir tik yukselir,o kadar inaniyorum Borinin kalitesine.yasindan oturu para yapmayabiliriz onumuzdeki yillarda.! Olsun,bu sene sampiyon olalim da.. 2,5 milyon cop olsun.Devede kulak.
    Boyle bir transfer hamlesini Yusuf Simsekle yapmisti Besiktas.Bazen ne oynadigini bilen,tecrubeli adamlarla acmak lazim kilidi.