içinde

Bu beşiktaş

tökezlemesinde kim tökezlesin a dostlar….

mesele sadece sahadaki futbolculaın skatklığı değilki….

bodonun sol el işaret parmağını özlerken…

fer-me kayınpederini kaybetmişken….

serdar hocamın babası rahatsızken…

daha yeni öğrendik ; formun çimentolarından sevgili paskal ağr bir tedavi süreci geçirirken…

dün akşamda babama kendi babası gibi hürmet gösteren koyu beşiktaşlı, değerli eniştemin öz babasının kendi ayaklarıyla sapa sağlam teslim olduğu hastanede vefat ettiğini öğrenmişken….

  zaten bir taraftan dolar diğer tarftan euro derken tebdili mekanda hayır vardır deyip hiç tanımadığımız yerlere geldik çoluk çocuk su dan çıkmış balık gibiyiz üstünede sevdiklerimizden böyle haberler alınca tek tesellimiz beşiktaş diyoruz ama demkki beşiktaşın kendiside gücünü kendisini destekleyen insanlardan alıyor olaccakki o da bu kasvetli havaya eşlik ediyor galıiba….

forumda çoktandır sesini duymadığımız nice renktaşlarımız var belki onlarda benzer sıkıntılar yaşıyor ama paylaşmıyorda olabilir …

eğer öyle ise zor durumda olan ekonomik sıkıntı yaşayan  yakınını kaybetmiş yada yakını hasta olan yada bizzat kendisi hasta olan benim gibi garibanlık yaşayan herkesin Allah yardımcısı olsun dertlerine deva versin inşallah…..

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. miralay kardesim sizinde basiniz sagolsun allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun abimin ya iste hayat 14 15 gündür evde grip diye yatiyorum bütün belirtiler corona testler negativ ama esim ile kizim corona positiv ayni yerde oturup ayni havayi teneffüs et iki pozitif iki negativ iste hayatin cilvesi mi oyunu mu yoksa kazigimi belli degil

Bir cevap yazın