içinde

Bu Bir Haksızlık Ama 'En İyi' Olmak Zorundayız..

Defaatle yazıldığı üzere; Beşiktaş şampiyon olmak istiyorsa rakiplerinden iki kat daha iyi olmak zorundadır..

Bu namussuz düzende, bu yaygaracı alçakların boyunduruğuna girmiş sistemde başka türlüsü çok zor..

Beşiktaş’ın rakiplerinden iki kat daha iyi olma zorunluluğu çok büyük haksızlık elbette. Ama zaferi istiyorsak buna mecburuz. Böyle bir çılgınlığa daha ne kadar katlanabiliriz bilmiyorum ama bu sezonu şampiyon olarak tamamlamanın ne demek olduğunu çok iyi bilen bir camia haline geldik.

Taraftarın sosyal medyada son dönemde yaptığı iş olağanüstü. İki hafta önce Yaşar Kemal Uğurlu’nun, geçen hafta Halis Özkahya’nın elini kolunu bağlayacak kadar masayı sarsmayı başardı. Görünen o ki, uyumayan bir taraftarımız var, bu iyi..

Sahada oyun olarak hala diri duran takımımızın varlığı çok çok iyi..

Bundan sonrası yönetimde usta.

Fenerbahçe’nin dünkü rezil kayırıcı yönetime rağmen bugün hakemden dert yandığı, g.saray’ın iğrençlik dozunu son seviyeye çıkardığı, ahlaki düzeyini kameralar önünde çokça kanıtlamış ts başkanının zırvaladığı bir ortamda sessiz kalmak, akışına bırakmak ölümcül sonuçlar doğurur. 

Futbolun, yönetim mekanizmalarının, kurulların ve saha içi çürümüşlüğün bu denli zirve yaptığı bir mecrada şüphesiz bu çılgınlıktan kendisini kurtarıp farklı hobilere yönelen çok sayıda aklıselim insan olacaktır. Ama bu sezon değil. 

Kenetlenmek, direnmek, takımın arkasında milyonların olduğunu hissettirmemiz gerek.

Ama önce yarınki Antep maçında balyoz gibi bir mesaj vermesi gerek takımın. Sergen Yalçın’ın bu hafta yaşananları motivasyon anlamında çok iyi kullanacağından şüphem yok. 

Kendi adıma, çok rahat ve çarpıcı bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Rast gelsin..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin