içinde

Bu coin olayına Beşiktaş da şimdiden girmeli

Uzmanlık alanım değil, çok detaylı açıklayamam ama sistemsel olarak yapılabilirliği varsa zaman kaybedilmeden bunun ekmeği yenilmeli..

Beşiktaş-coin benzeri bir altcoin piyasaya sürülebilir ve Beşiktaş ile ilgili ürünlerde hatta maç biletlerinde bu coini alanlara kampanyalar yapılmalı..

Bu popülerlik ve hikaye kapasitesi ile illaki belli seviyeye kadar değer kazanacaktır.. Gelir gelirdir abi..

Yanlış mıyım?

Alır kenara koyarız, formaları onunla alırız, maçlara onunla gideriz ?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Bulaşmasın Beşiktaş.
  Bizzat yaratıcısı şöyle söylemişti
  “şaka olsun diye çıkardık para birimini üç saatte tasarladık üstelik zamanımızın çoğunu amblemi olan köpek görünüşünün nasıl olacağına ayırmıştık”
  İşte bu şakanın piyasa değeri önceki gün 90 milyar doları geçti şu sıralar değerinin üçte birini kaybederek 60 milyar doların altına indi
  Karşılaştırmak için dünyaca ünlü otomobil markası BMW yi masaya koyalım
  Yaklaşık 135 bin çalışanı onlarca fabrikası yılda 1,5 milyondan fazla araba satışıyla 54 milyar dolar piyasa değerinde
  Olabilir mi amaçsız bir bilgisayar yazılımının 100 yıllık markadan fazla etmesi?
  Çıkartanın bile değersiz dediği şeye değer biçip piyasa haklıdır mı diyeceğiz?
  Tarihin gördüğü en pis manipülatörlerinden dünyanın en zenginlerinden Musk ın gazıyla yaşanan bu artış zaman içerisinde yerini çöküşe bırakacak papaz kaçtı gibi birilerinin elinde patlayacak
  Piyasaların fiyatlamalarının bazen akıl ve mantığı zorladığı zamanlar yaşanır bu durum hisse senetlerinde para birimlerinde gayrimenkullerde sıkça rastlanır ancak bu dogecoin incelenmesi ve ders alınması açısından başlı başına bir vakadır..
  Murat Muratoğlu

 2. Ben size pek katılmıyorum, biz görebilir miyiz bilmiyorum ama gün gelecek tek para birimiyle bütün herşeyi alma dönemi tarihe karışacak. Firmalar ürünlerini anlaştıkları en çok gelir elde ettikleri para birimleri ile satmaya başlayacaklar, o gün geldiğinde herkesin cebinde yada kartında, tek bir para biriminin yerine farklı farklı para birimleri olacak.. Er yada geç bu sistem gelecektir.. şuan yaşamanlar bunların habercisi..

  • İçi boş 10.000 ‘den fazla sayıda, yarın 20.000 tane olacak. Üretim yok, karşılık yok, hiç bir şey yok karşılık olarak.. Avrupa da 1. durumdayız para yatırma olarak.. Niye? 🙂 Saadet zinciri.. Öğrenciler burs paralarını yatırıyorlar kesin artar diye.. 🙁 $ – € – TL Vb. karşılıkları var Merkez bankası garantör. Bilinmez birinin birkaç saat de hazırladığı para biriminin garantisi kim?

   • Desteksiz olanlardan bahsetmiyorum zaten, sonerin de dediği gibi %95 i çöp ve silinip gideceklerdir. Benim söylediğim teknolojiyle ilgili biraz. Herşeyin dijitale dönmesiyle daha garanti olan para birimleri söz sahibi olmaya başlayacak, şuanda kimlerin söz sahibi olduğu belli ve bu düzeni korumayı başardılar ama teknolojinin ilerlemesi ile artık bunu başaramayacaklar. Hatta şuanki düzenin kurucuları dahi önünü kesemedikleri bu oluşumun kontrolünü kaybetmemek adına kendileri bu sisteme dahil olacaklar. Öyle yada böyle çığ gibi gelen bir durum bu ve eninde sonunda gerçekleşecektir. Milletin paralarını yiyen desteksiz kısımdan bahsetmiyorum, onlar zaten kaybolup gideceklerdir