içinde

Bu işin sonu pembe karta kadar gider

Türkiye nin en popüler kartı olur 😀

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. 2-3 sene önceki düşüncem ama tam bu şekilde değil. Mavi kart olayını hakeme bırakırsan, kendini attı yok atmadı, çok itiraz etti yok etmedi bir sürü tartışma çıkar.
  Zaten kendini bariz şekilde yere atana sarı kart gösterirsin, yeni bir karta gerek yok.

  1. Sarı, kırmızı kartlik fauller veya kafa kafaya çarpışmalar gibi tehlikeli durumlar hariç bir oyuncu normal bir faulle veya kendini topsuz alanda yere bırakırsa aynı şimdiki gibi hakem oyunu durdurup derhal oyuncunun yanına gidip sağlık yardımı isteyip istemediğini sorsun yani sorumluluğu oyuncuya bıraksın.
  Eğer oyuncu istemiyorum derse hakem beklemeden oyunu başlatsin eğer istiyorum derse oyuncu saha dışına çıkarılsın, geçen süre kadar oyun süresine ilave edilsin aynı şimdiki gibi ve 5dk boyunca ne aynı oyuncu ne de yedekten bu oyuncunun yerine oyuncu oyuna dahil olmasın.
  2. Kalelerin arkasında bir sayaç olmalı top auta çıktığında veya önde olan takım korner attığında ilk yarım saat 15 sn den geriye, son 15 dk ise 10 sn geriye saysin ve dolduğunda eğer atış kullanılmamış ise top rakibe geçsin ve rakip ceza yayından direkt vuruş ile cezalandirilsin.

 2. 10 dk çoook uzun bir süre arkadaş, n’ooluyoruz yahu?..
  Şu güzelim oyunun ırzına geçmek için yapılmadık bir bu kalmıştı..
  Aynı takımdan iki, üç, dört kişiye de mavi çıkarsa ne olacak?..
  Hakem faşizmi diye bir garabetle yüz yüze kalırız, feleğimiz şaşar.
  Seyirciler toptan sahaya iner, ağır linç olur, çok kan akar..
  Dalga mı geçiyor bunlar..
  Tetikçi birinin eline böyle bir silahı vermek yerine doğrudan “Hakem, dilediği vakit, dilediğini, yatırır, her türlü öper..” desinler, taa şaane..
  😠😠😠😠😠