içinde

Bu kadar zor olmamalı!

Şenol Hoca da maalesef beklenen kan olamadı. Gerekli değişiklikleri zamanında yapamadığı gibi oyuncu tercihlerinde de (Tayfur bugün feci idi!) sürekli yanlış yapıyor. Takımda ne kondisyon ne de güven veren bir oyun var. Bu takım kazanabilmek için her maç en az 3 gol atmalı. Aksi takdirde son 15 dakikalarda her an gol yemeye teşne bir oyun oynuyor. 

Kimi oyuncuların son çeyrekte sahada yürüyecek hali kalmadı. Orta sahan gol üretemezse asla zirveye oynayamazsın. Salih’in tesadüfi golü dışında orta sahadan  sıfır katkı aldık. Gedson koşuyor, koşuyor son pasta ya topu kaptırıyor ya da arkadaşlarının dışında herhangi bir yere atıyor. Bu verimsiz orta saha ile yukarıda tutunma şansımız yok. Bir ihtimal Maxim, skorer veya asist yapan orta saha boşluğunu doldurursa sonuç alabiliriz. Diğer durumda her maçta son 15-20 dakika ölüp ölüp dirilmeye mahkumuz.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. black white kardesim bizdeki sorun bi kahraman yaratip ondan mucize beklemek , bana cok kisi kizdi ve halen kiziyorlar kibiratör dedigim icin ama görünen köy kilavuz istemez , sivas basaksehir gibi oturmus kadro ve sistemli bi takimi bir kac tik yukari cikartir orda iki üc prensi ile de 1 2 sezon ortaligi tozu dumana atar orda eminin , ama sistemsiz iskeletsiz bi takimda ne ismael hocadan nede carvalhal hocadan ileri bisey cikartamaz bu hocalara karsi yönetim medya ve taraftar da etkin olup biraz fazla kredisi olmasi o kadar , ve pudding salih tutkusunu ben anlamis degilim