içinde

Bu Kötü Beşiktaş Lider Olabilirdi..

Dünkü maçta Vida’nın pozisyonu dahil, bu sezon Beşiktaş’ın 9. penaltısı verilmedi. Bu 9 penaltının verilmediği maçlar çok ilginç..

Tamamında puan kaybetmiş Beşiktaş..

Bu sezon HENÜZ, VAR’ın Beşiktaş lehine hakem uyardığına, müdahale ettiğine BİR KEZ DAHİ şahit olmadık.. Ama aleyhine cayır cayır çalıştığını gördük. Üstelik geçen hafta Mehmet Topal’ın olağanüstü golünü alçakça hiç etmeyi göze alarak devreye girdiler..

Bak kardeşim..

Bu kötü Beşiktaş, bu dökülen Beşiktaş hakem kararlarıyla en az 12 puan bıraktı. Rakiplerinin 1 maçta dahi canının yakılmadığı böyle bir sezonda, düdükler adil çalınsa Beşiktaş ciddi bir puan farkıyla lider olabilirdi..

Bu sezon, göstere göstere lig şekillendiriliyor.. Beşiktaş’ın suskunluğunu hayra yormak olanaksız. Geçtiğimiz yıl her maçın önünde ve sonunda hakemleri ”haklı olarak” duvara çarpan Sergen Yalçın’ın suskunluğunu anlamak da olanaksız..

Ya tamamı ile paralize olduk, konuşacak dermanımız yok..

Ya da bu operasyondan bizim de haberimiz var..

Bu seçeneklerin her ikisi de insanı akıldan eder.. Ne diyelim, çıkar kokusu…

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. Otobüste birinin ayağına bas, trafikte bir aracın önünü kes bağırtısından durulmaz Serdar Hocam..

  Bu ölçüde büyük haksızlıklar karşısında; bunca puan ve para kaybına rağmen taraftar dışında koca bir camianın bu kadar suskun kalması akla sığar mı?..

  Ülke çapında koca bir oyun, dev bir aldatmaca var desek, olmuyor..
  Demesek, olan biteni akıl almıyor..

  Yeminle söylüyorum, hiçbir şey anlamadım ben bu işten..
  😕😕😕😕😕

  • İyi hislerim yok..

   10 çocuk bir araya gelmiş olsun.. Bir odanın ortasında bozuk paralarla oyun oynasınlar. Biz kenardan izleyelim. Oyundaki bir kaç çocuğun kuralları çiğneyerek diğerlerinin alması gereken paraları aldığını görelim. Kenardan itiraz edip bu haksızlığı dile getirelim..

   Bunun üzerine paraları alınan çocuklar bize boş gözlerle bakıp, bizim itirazımızın anlamsız olduğunu ima etsinler. Sonra aynı oyunu aynı kurallarla ya da kuralsızlıklarla, aynı iştahla oynamaya devam etsinler.

   Oyunun içindekilerin halinden memnun, oyunun dışındaki izleyicilerin kenarda rahatsız olmaları bize ne anlatır?

   a. oyun kuralsızlıklar üzerine oynanıyordur..
   b. oyunun kuralı hırsızlıktır..
   c. oyunun içindeki herkes kazanıyordur..
   d. kenardan itiraz edenler kuralları bilmiyordur..

   Sence? Usta?

Bir cevap yazın