içinde

bu nasil bor yuzsuzluktur arkadas ya?

Cengiz, “Burayı devlet bize tahsis etti. Karşılığında da Riva, Florya ve Mecidiyeköy alındı. Galatasaray Türkiye’nin en büyük camiası. Bir an evvel adaletin ve hukukun emrini yerine getirsinler. Devleti karşıya almak çok yanlıştır. Karar çıktığı anda pandemiye rağmen Kemerburgaz arazisini yapacağız. Büyükçekmece’de de bir arazimiz var. Onu da amatörlere yapacağız ya da tam tersi olacak. https://m.haberturk.com/mustafa-cengiz-kararin-cikmasiyla-kemerburgaz-tesisleri-ne-hemen-baslayacagiz-2895077-spor

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. bu o.çocuklarına florya karşılığında kemerburgaz arasizi verilmemiş miydi? floryayı güya geri aldıysalar bu arazi hala neden onlara veriliyor. yetmiyor eyüp te de bir arazi tahsis ediliyor. devletin varlıkları o. çocuklarının elinde yağmalanmaya devam ediyor.

  2. Yüzsüzluk değil kardeşim.adamlar çatır çatır alıyorlar. devletlumlar da de s.ve s.ve veriylar. Her yerde adamları var.derinlerde de. İşin taktiğini de öğrenmişler.
    Tehditvari bir mesaj yayınlıyorlar. 35 milyon taraftarli felan( 25 milyon 1 yılda 35 milyon oldu ) .istediklerini de alıyorlar . Maalesef.

Bir cevap yazın