içinde

Bu nkoudou'ya şimdi yeni sözleşme öneriyoruz demek

Beşiktaşta görev alma şansım olsa yönetici olarak, necibin welintonun sözleşmesini fes ederim… Nkoudou ile zaten sezon sonu bitiyor fes ederim. Atibayı kullanmayacağız madem konuşurum teknik ekibe alırım.. Transfer mi soruyorsunuz sezon sonuna kadar gerek yok abiler. Alt yapıdan çocuklar oynasın bakalım ne yapıyorlar… 

kerem atakan ve emrecan 5 milyona yakın para verildi.. Bunlar bu kadar kötü değildir heralde, kötüyse oynatmadan nerden bileceğiz..

Cenk solda çok daha iyi diye götümüzü yırtıyoruz adamı soldan çekiyor.. bakın şimdi ikinci yarı muleka yı alacak oyuna 😀 daha da sıçacağız.. Şampiyonluk hesabı mı? Yönetimin umrunda değil.. Ne şampiyonluğu.. Umurlarında olsa o orta saha ve kanat ankara maçında sahada olurdu? Ankaraya elenmesek aboubakarla hala pazarlık yapıyorlardı… 

Saiss kaç kurtar kendini kardeşim.. Sana kızıyordum ama sen haklısın kaç kardeşim kaç.. 

Siz de yönetim olarak lütfen başka oyuncuları bu kulübe çakmayın.. Oyuncuların alacaklarını ödeyin kimseyle de sözleşme yapmayın.. Masuakunun zaten otomatik uzayacak.. Geriye kalanlar zaten çöp gerek yok.. Çöplerden kurtulacak takım.. Sezon sonu seçim var.. 

ŞENOL GÜNEŞ.. Güzel hocam kaybedecek bir şeyin kalmadı.. Şu keremi berkayı oynatmak sana bir şey kaybettirmez.. hani şuan zaten yeniliyorsun. 45 dakika kaleye şut atamamışız izlemişsin. Bu çocuklar oynasın görelim kaleye 45 dakika şut atamayalım ben razıyım, eminim benim gibi bütün Beşiktaşlılar da aynı fikirdedir.. Daha kötü ne olabilir.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum