içinde

bu skoru çıkarmak zor..

Kadro anlayışı için işte şimdi sıkıntılar başlıyor.. bu taktik anlayışı ile gol yersen çıkarmak zor.. antepin maşallahı var köpek gibi basıyorlar..  bizdeyken beş metre top dikemeyen günay neler neler yapıyor.. zamandan çalması taçı geç atmaları vs. baya sorun bizim için.. pozisyon bulmakta çok zorlanıyoruz larin sol kanatta çok yetersiz kalıyor işimiz çok zor… yemeden 2 gol atacağımıza inanan var mı 😀 

son olarak da Beşiktaş kendi kaptırdığı topta veya saçma bir taç atışı ile gelen konsantre eksikliği ile gol yeme sorununu hiç ama hiç çözemedi.. bu skoru çıkarmak çok zor olucak… hücumcularımız malesef iyi değil.. çıt kırıldım hepsi.. topa dokunmaya korkuyorlar… rakip ise tekmeye kafa sokuyor azıcık cesur olmak şart..

Bir yorum

Cevap bırakın
  1. Antep ilk yarı bu skoru fazlasıyla hak etti… Beşiktaş resmen laylaylom izledi… Bu oyun devam ederse bu skoru çıkarmak zor değil, imkansız, hatta daha da yer… Çıkarmak için kıpırdamak şart, onda bile skoru çıkarmak garanti değil. Antep gerçekten çoğunlukla doğru yerde doğru basıyor.

Bir cevap yazın