içinde

Bu terimi

Kullanmak istemezdim ama maalesef çoğumuz iyi gün taraftarıyız. İki mağlubiyette hoca değiştiren, yönetimi yakıp yıkan insan grubuyuz resmen. Hoca değişse ve 2 mağlubiyet daha alsak bu sefer sıra şu an çok övdüğümüz oyunculara gelecek eminim. Kral Weghorst çamaşır makinesi, binlerce övgü alan Josef beş para etmez, takımın yıldızı Ghezzal kendine oynuyor, İngiltere milli takımı görmüş Dele bidon olacak. Spora siyaset karıştırılmamalı ama siz genel seçimlerde oy kullanmıyor musunuz arkadaşlar? Eğer kullanıyorsanız memleket neden bu halde? Yok kullanmıyorsanız neden kullanmıyorsunuz? Her şeyi çok iyi biliyoruz, her şeyin uzmanıyız. Bu işe yıllarını hatta ömrünü adamış, oyunculuğunda Bayern Münih görmüş Valerien hocadan bile iyi biliyoruz! Halbuki sadece Fenevi yensek övgü sırasına girmek için, yücelten yorumlar yazmak için sıraya girecek olan kişiler de yine bizleriz. Hiç ortamız yok kısaca.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Ben yorumunuza katılmıyorum. Beşiktaş taraftarı hiçbir zaman iyi gün taraftarı olmadı. Yıllarca şampiyonluk görmeyelim yine de takımına en çok destek olan biz oluruz.
  İki mağlubiyette hoca değiştiren tarafına ise hiç katılmıyorum. Futboldan, teknikten, taktikten az çok anlıyoruz. Ancak Valerien hocadan çok biliyoruz gibi bir iddiamız yok. (Size kalsa hoca hiç eleştirilmesin. Ee, Hoca eleştirileri aldı ve 3’lü defanstan vazgeçti. Neden o zaman çok biliyordu neden olmadı. ) Alttaki yorumlarda hocanın istenmeme sebebinin iki mağlubiyet olmadığını okuyabilirsiniz. Rakibi yensek bile oyun olarak Beşiktaş gibi oynayamadık hoca geldiğinden beri. Yaptığı oyuncu değişikliklerinin %70 i yanlış. İstediğin her oyuncu alındı, çok güzel kamp yaptın, geçen seneden beri burdasın. Ama oyunun hala oturmadı. Ne zaman oturacak lig bitince mi?
  Burda herkes Beşiktaş ın iyiliğini istiyor. Benim yorumun bu Şenol hocayla olabilir. Ben böyle yorumumu yapıyorum ve bu yorumu yapabileyim diye bu mecraya üye oldum. Ancak tarafınızdan iyi gün taraftarı olduğum, Valerian hocadan futbolu çok mu bildiğim şeklinde eleştiri alıyorum.
  Memleket neden bu halde evet neden?

  12
  5