içinde

Bugün Polyanna’ya rastladım!

Bugün yolda yürürken Polyanna ile karşılaştım. Nasılsın, iyi misin, hoş beşten sonra asıl mevzuya geldik.

Polyanna bacım dedim, bugünkü GS-TS maçıyla ilgili ne düşünüyorsun? Dedi ki: Trabzonspor bu akşam Galatasaray’ı yener ve Fenerbahçe de Konyaspor’a takılır! 

Hadi canım dedim içimden, oldu olacak bu kadar talihli bir takımın taraftarı isem piyango bileti de alayım. Sonra düşündüm, yahu Polyanna haklı bile çıksa acaba Beşiktaşlı oyuncuların kazanmaya ve şampiyon olmaya niyeti var mı?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. abi geçti bolu pazarı. Gs bu akşam rahat kazanacak.. antepli oyuncular da cezalı duruma düştüler zaten. gs antepi de güle oynaya yenecek. Zaten hep yendiler şampiyonluk yarışında oldukları zaman.. Sivas maçı bitsin kafasında çıkılmış zaten. Sivasta maçın oynatılması falan bize yedirmeyecekler abi.. istersek bunlara yetişip geçelim bize yedirmeyecekler bu sene. Göze soka soka gösterdiler işte.. Oyuncu grubu zaten kabullendi her şeyi oynamıyor adamlar.. Kasmıyorlar bile.. Kulübün yaptığı paylaşımlar ile zaten hangi oyuncu da rahatlık inanç bulabilirsin… Gelecek sezona şimdiden hazırlanmaya başlamaz isek gelecek seneyi ondan sonraki seneleri de kaybedecek takım.. Sezon sonu zaten çoğu çöpten kurtuluyoruz…

    2
    2