içinde

Bütün Mesele Doğruyu Söyleyebilmek….

Herkes büyük takım olmak şu bu vs gibi şeyler yazmış..

Bence Mesele Doğruyu konuşabilmekten geçiyor..Hiçbir şeye faydası olmasada içimden geçenleri yazacağım..Kimisi eleştirecek kimi bağırıp çağırıp kabul etmeycek..Başından beri arkadasında durduğum savları savunmaktan vazgeçmeyeceğım..

1.Şenol Hoca Bu Takımın Başına Gelmiş en iyi Hocalardan bir tanesiydi. Çünkü Veli Atiba 2’lisiyle sampiyon olunmaz Büyük takım 2 Ofansif orta saha ile oynar deyip  Sosa ve Oğuzhanı orta öne koydu.Bunu bügün kü hiç bir hoca denemezdi hiçbirinde o yürek yok malesef..Sergen Hocada malesef onu yapacak değil.

2.Fikret Orman Bu takımın başına gelmiş en iyi Başkanlardan Bir tanesiydi.Klubun kasasında beş kuruş para yokken kımseye söylenmedi.Taraftarım , sponsorum kaçmasın diye büyüyerek büyüyeceğiz dedi yoluna baktı.Nereye ne harcadı yılda bu takımın ödediği bütün faizleri biliyorken paralar nerede lafını hakketmedi.Yanlışları olmayan başkan daha üretilmedi çok şükür ülkemde..

3.Burak yılmaz Bu ülkenin en iyi forvetlerinden biridir. İstesekde, istemesek te-  sevsek te sevmesekte öyle..

Taraftarı olduğum takıma üst üste 2 kez şampiyon olduktan sonra çok büyük bir tuzak kuruldu..Bunu hiçbir Beşiktaş taraftarı kabul etmedi.Önce hocamızı elimizden aldılar..Baktılar olmuyor asıl sıkıntı başkan ..Malesef tuzağa düştük..Bütün karşı düşman takım taraftarı bıyığının altından düştüğümüz duruma gülüyor bunun nedeni başarısızlıktan dolayı değil……..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. buna kızacak Beşiktaş taraftarı yok bence.. ben zamanında şenol hocaya çok kzııyordum ama özür diliyorum ondan.. yönetimin arka taraflarında dönene olaylar midemi aşırı bulandırdı bilmediğimiz ne çok şey varmış.. keşke şenol hoca o zamanlar bunları tak tak söyleseydi bu taraftar onun arkasında olurdu.. taraftarda durumu bilmediği için hep bir günah keçisi aradı.. yapılan hataalrdaki ısrar ile çöküş başladı.. zaten bizi baaşrısz göstermek için her pisliği yaptılar.. tek tek olanları anlatmaya gerek yok BEŞİKTAŞ tarftarı onu çoktan unuttu.. dillerinde var bir HAKEMİ de yeneceksin.. işte bu söylem bizi 10 yıl geriye götürüyor.. lige ambargo koyacakken oynana oyunlar tiyatrolar sonumuz kaçınılmaz oldu.. bu sefer de bizim ve sergenin en büyük düşmanı korkaklık.. rahat adam olan sergen korkakça hareket ediyor.. sezon başında gençlerle ilgili yapmış olduğu açıklamadan açık ve net.. sergen hoca yenilmekten korkuyor.. sorun burda.. milli ara yine bir nefes alma hataları görme arası iyi değerlendiremk lazım.. bir hazırlık maçı şart.. ljajic milli takıma çağırılmadı.. oğzuhan çağırılmadı.. fırsat bu fırsat bir çok oyuncu milli takıma gitmiyorken iyi değerledirmek… artık 3 önliberoyu geçtim 2 ön liberodan biran önce vazgeçmemiz lazım yoksa bunun bedelini ödemeye devam edicez…