içinde

Büyük başarı

Besiktas ile fb yi dun puan siralamasinda yer degistirseydiniz ve dunki sonucun medya yansimasi nasil olur biliyormusunuz. Başliklar; Beşiktaş havlu attı, teknik direktör adayları şunlar, bu aday daha güclu, bu sonuç ile uefa bile hayal, yaprak dökümü vs. Bir tane bile olumlu başlık bulamazdın. Ama bu gun başliklara bak fb zafer kazanmis, şampiyonluk yarışı kirsn kirana atbaşı,mat başı. Arkadaşlar biz ne büyük takimmişiz vallaha billaha taktir ettim. Bunca dış iç etmenlere rağmen lidersek yönetimin ,hocanın, oyuncuların emeğine sağlık. Pis elleri dunden beri medyadan takip ediyoruz. Amsız fakatsız lütfen yumruk gibi olalım. (Puan taplosu goruntusunu sildim yine mesajla beraber gelirse topu sayın adminimiz ferme başkana atacam🙂)

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Sergen hocam saha içi oyuna müdahale konusunda kendini yenilesin,değiştirsin kafi hocam.Maçlarımızı daha rahat kazanıcaz Allahın izniyle yanlış ve geç tercihler sebebiyle maçı verdik.Bu forumdan ziyade hocayı sürekli öven bir kesim var.Bende hocayı çok seviyorum lakin bizlerde hoca gibi yanlış şeyleri söylmezsek göremezsek sonunda üzülen hepimiz oluruz.Ben elimden geldiğince mücadelemi veriyorum.Hocamdan tek beklentim artık oyuna kritik yerlerde müdahale etmesi.Milli ara inşallah ama inşalllah hocama çok iyi gelir.

    • İnşallah hocam. Sergen yalçın gelişime müsait bir hoca. Beşiktaş geliştikçe hocada gelişecek. Dün basın topantisinda bir tek gazeteci bile oyuncu değisikliklerinde niye gec kaldigini sormadı. Alakasız bir sürü soru var işe yarar bir soru sormadilar. Buda medyanın seviyesini gosteriyor.Bu sene şampiyon olmamiz lazim bu 4 veya 5 maçtan sonra herşey netleşir

      • İşte bu soruları,bu telkinleri biz yapıcaz yoksa hoca hatalarını görmez hala hakem diye dert yanar.Hakemlerin ligin başından beri bu bu sene özelinde değilki genellikle böyle hakemden ziyade kendi hatalarına kendi düşüncelerine bi bakıcak hoca özeleştirisini yapıcak.Bunda bizim de payımız olmalı.Hocaya tebriği alkışı harikasın hocam şuyu buyu önce 2 kupayı da alalım sonra deriz.Ama önce şu hatalarını tek tek söylemek zorundayız ki diğer maçlarda azaltsın bu durumunu.

Bir cevap yazın