içinde

Çekirgenin 8 kez zıplamasıydı anormal olan..

8 maçtır; ama tuhaf hakem kararlarıyla, ama Onyekuru ve Mohammed’in şapkadan tavşan çıkarmasıyla bir şekilde galip gelen g.saray’ın bir yerlerde duvara toslamasının kaçınılmaz olduğunu biliyorduk, yazıyorduk..

Bizim açımızdan inanılmaz bir hafta oldu. Biz, kendi adımıza çok zor geçmesi beklenen Malatya maçından galip döndük; gs, fikstürün görece en kolay maçlarından birinde 3 puan yitirdi. Ve korkunç bir fikstüre bu yenilgiyle girmiş oldular. 

İşte bugün ağız birliği ile koparılan yaygaranın TEK AMACI, g.saray’ın bu çok zor virajda hakem desteğini yanına çekmek istemesidir. Şimdiden söylüyorum, Sivasspor’u g.saray karşısında paramparça edecek hakemleri konuşacağız bu maçtan sonra. Dün adem büyükün, bugün g.saraylı ulemanın hıçkırıklarını görüp de futboldan nefret etmeyene aşk olsun..

Bugünkü maç, Beşiktaş’a olağanüstü bir avantaj getirmiştir. Derbilerdeki ikili averaj üstünlüğümüzü kaybetmediğimiz taktirde, 3 puanlık kocaman bir kredinin oluşması, yarış açısından bizi çok rahatlatacaktır. 

Dün de yazdığım üzere, Beşiktaş şampiyonluğa inanıyor, daha da önemlisi rakipleri de inandırıyor. Beşiktaş bu havaya girdi artık. 

Tarihimizin en ihtişamlı, en zor, hikayesi en yoğun şampiyonluklarından biri bitiş çizgisinde bizi bekliyor. Biz onu çok istiyoruz, görünen o ki, o da bizi istiyor. Biz şampiyon olacağız!

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin