içinde

Cinconla başbaşa kaldık gibi

Bu hiç iyi olmadı . Fener mi GS mi daha iyi derseniz tabi ki açık ara, büyük bir haysiyetsizlik farkıyla cincon derim.saha dışını kastediyorum.

Bı kere herşeyden önce , apturayim faktörü var. Bu adam, siyasetten hakem camiasına, futbolcusundan antrenörune , medyaya kadar aklınıza ne gelirse hepsiyle içli dışlı. Çok büyük utanmaz.

Bu sene yarış son haftalara kalirsa,  dopinglerinin yine havalarda ucusacagini düşünüyorum. Bu mübalağa değil, kesinlikle olacak. GS de para yok, teşvik nerden verecekler demeyin, adamlar bir şekilde yumurtluyorlar.biz tabi ki bu işin içinde olmayacağız. Seba ekolü.

Kesinlikle bütün maçlarımızı kazanmamız şart.buyuk küçük demeden hepsini. 15 maç var, puan kaybının telafisi var felan hikaye. Puan kaybının telefasi yok.bizim tokiye , beraberlik avantajıyla gitmemiz lazım.

Bir de nasıl yapılır bilmiyorum ama, Anadolu takımlarının bize karşı direncini bı sekilde azaltmamiz lazım. Ortada büyük bir haksızlık var çünkü. Medya aracılığıyla verecegimiz mesajlarla veya bir sloganla v.s. bunu halledebilir miyiz acaba bilemiyorum.

Çok zor bir yarışın içindeyiz. Biz de kılıç hatta kama, karşı tarafta delikli demir var. Gazamiz mübarek ola ?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Hanedanın Beşiktaş düşmanlığı çarşı gurubunun gezi olaylarındaki tavrı nedeniyledir. fikret orman şenol güneş ılımlı politikayla dere geçmiştir.daha sonra denizde boğuldular.abdürrahim geldi.yaptığı tekşey paratoru kullanarak hem siyaseti hem hakem camiasını etkiledi.var kayıtları elimde vb ithamlarla hakemleri sindirdi.devletin arkasında olduğunu tüm futbol camiasını inandırdı.malı aldı götürdü.aslında ise karadenizlide olsa düşünce yapısı olarak kıronun teki.