içinde

Çok Büyük Problem..

Bu maça dair herhangi bir beklentimin olmadığını dün yazmıştım. Ligin seyri içinde Altay deplasmanındaki kayıp normal karşılanabilecek bir kayıp. Bu tarz kayıpları biz de, rakipler de çok fazla yaşayacaktır. O yüzden hiç problem yok..

Maça dair konuşacak çok bir şey de yok. Berbat bir oyun oynadık. Rakip bizden daha berbattı. Ölümcül hata yapan kaybetti, ölümcül hataları değerlendirebilen taraf kazandı.. Bol yerli oyuncunun yer aldığı bir maçın nasıl rezil rüsva görüntülere sahne olduğunu gördük. Tekrardan ifade etmek gerekir ki, Allah Belanı Versin TFF..

Ben hep pozitif taraftan bakmaya çalıştığım için Kenan Karaman, Salih Uçan ve Töre gibi adamlarla vakit kaybetmemeyi tercih edeceğim.. Rıdvan resmen ışıldadı. Her anlamda çok büyük bir yıldız geliyor. Bunu görmek maçın kaybının önüne geçti bende.. Serdar’ı ve Can’ı da çok beğendiğimi söylemeliyim. Güven Yalçın konusunda ayrı bir post yazmayı düşünüyorum..

Beşiktaş’ın acilen çözmesi gereken TEK MEVZUSU ””””’ARKA ADALE SAKATLIKLARIDIR”””””..

Geçen yıl da aynı problemi yaşadık. Bahtsızlığa yorduk. Bu sezon daha 7. haftada 13 sakat oyuncu varsa, bugün yine 3 kayıp vermişsek, sezon başından beri sakatlıksız bir maç çıkaramamışsak bir yerde büyük hatalar yapılıyor demektir.. Ümraniye’ye göz atma vakti gelmiştir..

Bu sorunun adını koyamazsak, bertaraf edecek uygulamaları hayata geçiremezsek 2 hafta sonra 11 çıkaramayız. Hiç şaka yapmıyorum, gidişat o yönde…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Rıdvan candır… Şu maçta da yer yer hatalar yapsa da bebeye gıdım laf etmem : çırpındı durdu – yaptığı hatalar da takımın genel olarak onu o hallere düşürmesinden kaynaklandı…. Gerçek yeri sol açık olacak bir gün 🙂 Bu oyun zekası geride heba edilmemeli …. takıma dair eleştirilecek konu : milyon tane… şimdilik susuyoruz…. ama ben kendi adıma özet tek cümle kurayım : Sergen’in daha da olgunlaşması lazım — o süreci yaşıyoruz…. Sergen’in de tam olması için daha bir-iki yıl var…. asıl ona sabretmek lazım… sabredilir mi? evet…