içinde

Çok Büyük sorunlar var takımda çok

En çok üzücü olan salihi redmondu amiri falan görünce DELE ALLİ’nin süre alamamasına üzülüyorum…

Maxim diyoruz oyuna giriyor ama o da yokları oynuyor. Gerçi nasıl oynamasın sahada sağ bek ve sol bekimiz var. Sahaya bir sağ bek bir sol bek daha atıyoruz.. Hani kanat oyuncu ihtiyacın var, kullansana kardeşim Nkoudou’yu adam sakat değil bir şey değil. Bu adam sezon başında bize iyi katkı vermiş. Dripling yeteneği olan top tutabilen hızlı oyuncu. Tamam istikrarsız ama kullansana sözleşmeli oyuncun senin.. 

İki pas yapamıyoruz.. Amir çevre kontrolü sıfır… Takım içi yardımlaşma sıfır. Takım birbirinden o kadar kopuk ki. Cenk de göremedi sarıyı haftaya sarıyı yapıştırırlar fenev maçında cezalı duruma düşer. 

Rakip 10 kişi, yorgunlar perşembe günü deplasmandan geç saatte dönmüşler, bizden daha çok koştular, daha fazla mücadele ettiler. 10 kişi kalmasalar bizi yenerlerdi.. Resmen anadolu takımı gibi oynadık..

Gedson, abi kim ne derse desin tam bir anadolu topçusu, böyle kilit araya bırakma meziyeti sıfır 15 ve üstünü veren varsa gönderin gitsin.. Bu adamlarla maç kazanırsınız ama sezonu kazanamazsınız.. Takım içinde bir tane kilit pas atacak adam yok… Gel de  PJANİC’i arama… Orta sahada bir pjanic eksik.. Ayrıca bir Josef eksik.. Sorunlar o derece.. 

Forvetimiz zaten yürüyen tehlike, topla buluştur o işini yapıyor.. 2 kere buluşturabildik birini gol yaptı, diğerinde kafayı vurdu volkan kurtardı.. 

Oyun zekası sıfır..

Stoperlerimiz yetersiz sadece idare eder düzeydeler.. Büyük takım, güçlü takım olmak istiyorsan iyi oyuncular şart..

Masuaku bu adam iyi bu adamı kaçırma sudan ucuz sol bek.. ama bunlar vizyonsuz anadolu takımı yöneticileri..

Tayfur’a da gerek yok.. ona verilecek 1milyonu alınması gereken en eksik parça 10 NUMARA ona ayır veya SOL KANAT… VASATA alışmayın.. ÇOK KÖTÜ OYNADIK

YÖNETİM İSTİFA

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin