içinde

çok şükür kazandık.. şimdi sıra karagümrükde

tebrikler takım tebrikler sergen hocam… Allah bildiği gibi yapsın yan hakem( burdan takip ettiğim kadarıyla) bu skor sana gelsin 😀 ne çaktık ama öğlen potada feneve akşam cincona 😀 

izleyemedim net donuyor..abou-larin aynı anda başlamak lüks gibi.. larin kanat oyuncusu değil.. 2.yarı oyuna almak daha mantıklı gibi hem skor avantajı hem de rotasyon için.. nkodou rahatlıkla kanat oynayabilir.. ljajic ve gökhanda döndü hasic de var o konuda çok şükür sorunumuz yok.. ljajici oyuna almaz diyordum almadı.. hafta içi de velinton dönüyor velinton kadroya girer ljajic yine kesik yer hasic ile birlikte.. şu 16 kuralı biran önce başlansa..

ekleme olarak karagümrük maçı zaten seyircisiz istanbulda başka yerde oynanamaz mıydı? olimpiyat iklim olarak çok sıkıntılı bir yer.. bu kadar çirkef olmanın mantığı nedir? bu adamlara birde sahamızı veriyoruz oynasınlar diye..keşke vermeseydik siktir olup gidip olimpiyatta oynasalardı..şuan bize karşı oynadıkları gibi… hadi fenev sahasını vermiyor rakip gördüğü için kasımpaşanın sahasında oynayamaz mıydık?

yorumu sezen aksu şinanay yavrum şina şinanay o….u çocuğu gavatasaray

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Valla dostum Sergen hocadan özellikle beklediğim madem adaletten bahsediyoruz rıdvan ve monteroyu oynatması lazım karagümrük maçında nskala ve welinton form durumları iyi de olsa her an hata yapıp gol yedirme potansiyelleri var açıkçası ben maçı izlerken rahat değilim.Sergen hoca artık bunu bir anlasa sanırım daha iyi olacak.A.Madrid tandanslı bir oyuncu ne kadar kötü olabilir ki bu çocuk azimli yaşı 21 umarım üstünde durmaya devam eder.