içinde

Deli oldum

Yenilgiden ziyade ayni paok maci gibi 10 kere oynasak yenerdik dedigimiz mac sonu maglup olmak cidden depresyona soktu beni. Tam adamlarin fizigi dusmeye basladigi sirada dorukhan efendi can simiti firlatti heriflere. Bu tip yenilgiler beni sinirlendiriyor. Fark yapacagimiz macti, yenildik….

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Ersini en çok eleştirenlerin başındayım üstüne basarak papaz kaleci alınsın diyenlerdenim .Lakin bu maç ersine yazmaz öne geçip kontra üstü kontra atak yememiz in açıklaması yok sadece 15 dk kapanıp devreye önde girsek ts yi 2 ci devre kum torbası gibi yumruklardik. Laubalilik başa bela fazla havalanmanin cezasını çektik güzel oyuna değil bazende 3 puana odaklanmak gerek…

    • Maç değil ancak yediği gol kesinlikle Ersin e yazar. O dakikalarda Trabzon tamamen psikolojik çöküntü içindeydi ve sinirleri gergindi devreye 2 dk kalmış. O gol herşeyi değiştirdi özgüven verdi rakibe. Karşı tarafta ise Uğurcan bizi bitirdi resmen, toplara lastik gibi uzadı . Büyük takım kalecisi böyle olmalı arada hata yapsa da 10 maç alır. Üstüne gelmeyen her topu içeri almamalı Ersin gibi.