içinde

Deli'nin biri olarak daş atiyorum…

Simdi boktan bir site yonetimimiz oldugu icin hala tam randimana gecemedik. Aklima soyle bir sey geldi. Simdi hepimiz bu gunluk 1 baslik altinda toplanip ayni basliga yorum yazalim. Ayni mustafavmms gibi. Musadenizle 1 baslik acmak istiyorum. Sergen Yalcin! Birazdan yorum bolumunde ates edecegim. Sergen hoca ile ilgili yorum yapmak istiyenler lutfen buradan sallasin. Bakalim nasil olacak?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Bana göre Sergen Beşiktaş için yetersiz. Son maç özelinde konuşmuyorum. Futbolcular ekstra gayret göstermedikçe bu takım zorlanır. Maç kaybedersin, berabere kalırsın sorun bunlar değil. Bana göre sorun takım hocasının takım üzerindeki etkisi. Takımın oyun stiline etkisi.
  Ben Sergen’in herhangi bir planı olduğunu düşünmüyorum, çünkü hiçbir maçta ekstra bir oyun planı görmedim. Beşiktaş gibi bir takımın oyunun her anı için değişik oyun varyasyonları deneyebiliyor olması gerekli. 0-0, 1-0 , 0-1, 10 kişi kalınca, rakip 10 kişi kalınca gibi gibi…. Ama Beşiktaş dümdüz oynuyor. bir kaç oyuncu ekstra çaba sarfedip sonucunu alınca takımda kazanıyor. Onlar durunca takımda duruyor.
  1-2 hafta önce yazmış olmam lazım (Galip geldiğimiz haftalarda) bu takıma santrafor lazım. Abubakar santrafor değil. Hatta şu an Larin pivot Abubakar kanat forvet oynasa bundan daha etkili olabilirler.
  Bu takıma stoper lazım. Vida yı oynatamıyorsun. Welinton bugün Alanya’da bile takıma girecek çapta değil. Montero şu an gerçekten içlerinde en iyisi ama oda çok tecrübesiz ve bunu sahada çok belli ediyor.
  Bu takıma kaleci lazım. Bunun için birşey örnek göstermeye gerek yok. Bize çok net iyi bir kaleci lazım.

  bunların dışında takıma hala giremeyen Lajic ve hala beklenen etkiyi gösteremeyen Oğuzhan dünkü mağlubiyetin baş mimarlarıdır. Bu takım 40 hafta aynı 11 le oynayamaz. Tüm oyuncular hazır olmalı.

  Yorumların hepsi şahsi fikrimdir. Kimseyi bağlamaz. Haklıyım demiyorum sadece fikrim düşüncem bunblardan ibaret.