içinde

diagne pozisyonu neden kırmızıymış.. sosyal medyada dönene bak

aga montero ölmedi ölseydi net kırmızıydı.. kafadan kan akmadığı savcı tarafından belirlendi.. olay yerine incelemeye gelen savcı gslilerin futboldan uzaklaşması gerektiğini söyledi.. fenevin rezalet şekilde maç kazanması.. atılan her golde eyyam var ve bir tane fenevli faul var demiyor.. ayıp abi.. faul var de geç.. zaten sonuç değişmicek kimse 3 puanınızı elinizden almıcak ama en azından adam olucaksınız ama yok.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • abi işten geldim trt spor açtım ilginçler çok.. arda pozisyonu için net kırmızı diyemiyorlar verilebilir.. diagne pozisyonu için net kırmızı diyemiyorlar verilebilir… rosierin pozisyonu için neden atmıyorsun diyorlar.. bu kadar rezillik yok.. temas olmadığı halde… josef rakibinin ayağına basmış sarı hakem neden görmemiş diye eleştiriyor.. lyundamanın aboubakara yaptığı net faul var son adam olarak değerlendirilebilir gelmiş hakem görmeye bilir diyorlar bu kadar acizlik olmaz.. bazen diyoruz biz mi fanatiklik yapıyoruz bize mi öyle geliyor diye ama … son pozisyonda yan hakemin dibinde rakibe dokunmuyoruz bile adam kendini yere fırlatıyor yan hakem faul bayrağı sallıyor bu kadar pislik göze sokularak yapılmaz yapılmamalı.. bugünde feneve yine maç kazandırmışlar..

      • eduega kardesim ben senelerden beri biz hakemi de tff yide mhkyide yenmek zorundayiz diye cogu kisi bana kizdi bu sene iyice su üstüne cikti biz bunlari da yenmek zorundayiz düsün sahadaki eforun emegin hic bi degeri yok adil oyun yok adalet hic yok dün senenin son derbisini kanirta kanirta aldik varsa yoksa mesut ya tamam iyi oyuncu vs ama ucagini her dak göstermek havaalinda onca kisiyi buz gibi sogukta bekletmekde neyin nesiydi ali koc bilmiyomuydu o gün derbi oldugunu bi gün sonra gelse bi gün evvel gelse veya mactan evvel gelse ne olurdu bizim iyi gidisimiz herkesin gözüne batmis hersey planlanmis burda bize düsen bu şerefsizlere karsi birlik beraberlik göstermemiz karbonat erol ne yapmis da basarili olmus da toz kondurmuyorlar bizler ise bi daragcina götürmedigimiz kaldi sezon sonuna kadar destek verip bu piclerin eline koz vermeyelim isterse sahanin ortasina sicsin sizin hocaniz bu kadar güzel sicamaz diyip üste cikalim