içinde

Dilmen'e Kulak Verin..

Rıdvan Dilmen’i tırnağım kadar sevmediğimi defalarca ifade etmişimdir. Buna karşın bu akşam dile getirdiği mevzu çok çok çok önemli ve değerli..

”Fenerbahçe – Beşiktaş maçının VAR kayıtlarını dinlesinler. Ondan sonra Türk futbolu temizlensin.”

Bu adam yeryüzünün belki de en fanatik Fenerbahçelilerinden birisidir. Bu adam, geçen haftaki maçın sonrasında bu açıklamayı yapmak durumunda kalıyorsa, durumun vahameti az çok ortaya çıkıyor. Ve bu adamın bir yerlerden bir şey duymasa bu ağır söylemi ortaya koyamayacağını herkes biliyor..

Kimse dile getirmiyor. Kimse dert yanmıyor. Kimse hak aramıyor.. Ve kimse haykırmıyor..

Kardeşim Trabzonspor’un bu sezon tek bir maçında dahi Trabzon aleyhine karar çıkmamışken, rakiplerinin penaltıları çalınmıyorken ve Trabzon lehine korkunç düdükler çalınıyorken, herkesin dut yemiş bülbül edasında takılması hayatın normal akışına TERS!

Fenerbahçe ve Galatasaray’ın maçlarını izlemiyorum. Ama Beşiktaş’ın her saniyesine vakıf durumdayım. Beşiktaş her sezon abuk sabuk hakem kararlarına maruz kalmıştır. Ama arada sırada nefes aldırılmıştır.

Bakın bu sezon Beşiktaş’a nefes aldırmıyorlar. Facia işler dönüyor. Hakem kararları, rakiplerin cezalı oyuncularının cezalarının kaldırılması, fikstür saçmalıkları ve VAR rezaletiyle tam bir ikinci sınıf tiyatroya döndü ortalık..

Bu kadarı normal DEĞİL! Bu kadarı hiç normal değil..

Rıdvan Dilmen’in bu söyleminin üzerine gidilmelidir. Fenerbahçe derbisinin VAR kayıtları mutlaka talep edilmelidir. Hatta bu talep, farklı kulüplerin desteğiyle yapılmalıdır. Bu maçta neler döndüğü ortaya çıkarılmalıdır.. Sonrası çorap söküğü gibi gelecektir. 

”Bir deliye bakar” söylemine oldum olası bitmişimdir. Sektördeki bu akıl almaz işlerin aşikar kılınması, bu cuntalaşmış zihniyetin yok edilmesi inanın bir deliye bakar. Söylemle değil, sadece bir delille KRAL ÇIPLAK demeye bakar..

Siz böyle bir deli tanıyor musunuz?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Doğduğum gunden bu yana bir hayli vakit geçti, tam 28 yıl..??
  Ama bu kadar lanetli bir dönem görmedim, yaşamadım..

  Bir yalan dünyadan ibaret olan Matrix Evreni dahi, şu dönemin yanında sütten çıkmış kaşık kalır..

  Futbol dünyası anlamında konuşuyorum elbette..
  Dahasını Göz’üm yemiyor..
  (Bu saattdn sonra kimseyle dalaşacak halim yok..)

  Sadece şu kadarını söyleyeyim de içimde kalmasın:
  Benim inandığım Allah, bunların hesabını sorar ve burunlarından fitil fitil getirir..

 2. serdar kardesim damattan bakanlik alindi şikeci parazit spor şampiyonluguda agzi tatlansin diye lolipop yerine veriliyo bir kac macini seyrettim rakip takim gol atsin diye alan aciyo şikeci parazit sporlu yavsaklara eger rakipler az dirense hemen var ve hakem müdahele ediyo bir şampiyonlugun bu kadar alenen satildigi dünyada ilk ve tekdir o sevmedigim sari fransizlar bile en azindan ortaya bi oyun koymaya calisiyodu