içinde

dün tümerin açıklaması

içeriden biri josef in mensaha niye koşmuyorsun diye üstüne yürüdüğünü söylemiş josefin yaptığı kendince doğru olabilir bunu sergen hocada görüyordur kadroda sakatlık oldugu ıcın mecburen kadroya alıyor lakın içeriden bunu tümere uçuran kimse kapının önüne koyulmalı jeosefın takımı sahıplenmesı oonemlı bır sey uyarılarınıda sounma odasında doğru bır sekılde yapılmalı mensah zaten kalmıyacağını anladıgı ıcın ıplemıyor 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Aralarda atletik ozellikleri ile parladigi anlar oldu ama gorunen o ki bu cocuk mental olarak buyuk takim topcusu degil.Kendini begenmis,onune gelmis Besiktas gibi bir sansi kullanamadi..!! Zorla guzellik olmaz,israr etmenin anlami yok.Bize yeni rosierler ve gezzallar lazim.Karakterli oyuncular lazim soza,atiba,vida… Bir insanin karakteri saglam olunca,zayifliklarida goze batmiyor..!!
    Bizim Nsakala ve Larin dunya klasimi.?? Degil.. Ama acayip pozitif ve iyi niyetliler insan kizamiyor bazen.!! Ama mensah top kaptiriyor adami kovalamiyor.. Takim arkadaslarina saygisi olur insanin biraz. Biz bu nsakalayla Larine gomup durduk.. Buna ragmen elemanlar cikip ellerinden geleni yaptilar.Teknik olarak elestirilmek ayri karakter yuzunden elestirilmek ayri..

Bir cevap yazın