içinde

Duran Toplar ve Oyuncu Değişiklikleri

Takımda en iyi frikik atan şuanda MASUAKU.. Gedson zaten hiç sorumluluk almıyor. Topun başına bile gelmiyor. Onu da geçtim uzaktan şut atmıyor. Yasak galiba ya da o kalite yok. Bakıyoruz frikik golü olmayan adamlar gelip topa vurmaya kalkıyor.. Yan taraflarda serbest vuruş olduğu zaman iyi orta kesen amir veya masuaku kullanır. Kornerleri de artık amir kullanırsa iyi olur.. Masuaku ve gedsonun ortaları hep ön direğe ve hiç sonuç alamıyoruz.

Sahaya atacağımız hücum oyuncularına bakıyoruz, Nkoudou – Dele – Kerem  hepsi takımdan gönderilmeye çalışılıyor.. Semih bölgesi dışında kullanılmaya çalışıyor.. Sadece Maxim ve Muleka kaldı. Muleka zaten kayıp. Maxim de çok geç oyuna alınıyor. Oyuna alınırken çevresindeki her oyuncu da savunmaya çekiliyor. Yani sahada iki bek varken iki bek daha oyuna almayı anlamış değilim. Alt yapıda süre verebileceğin kanat oyuncusu yok mu? Hadi yok diyelim bu Tayfur – Redmond abi sana ne veriyor.. Salih desen sahada yok… Takmışlar bir kafaya hazır değil hazır değil. Redmond – Salih ve Tayfur çok hazır.. Necip o kadar hazır ki..  Welinton şu maç cezalı olmasa onu da alacaktı oyuna.. Biz VI’yı neden gönderdik? Neden gitmesini istedik? Evet takım içinde problemler var ama yani sözleşmeli olan oyuncularını niye kullanmıyorsun.. Ben DELE ve NKOUDOU’nun takımı sabote ettiğini düşünmüyorum. Keza kerem.. Bu çocuk ne yaptı hocam… Nedir bu genç oyunculara karşı sert tutumun.. Zamanın da DORUKHAN’nı da oynatmadın. Mecbur kaldın çocuk değişilmezin oluyordu az daha.. Bu tabuları yıkmadan nasıl olacak? Koskoca REAL MADRİD – BAYERN MUNİH – MANCHESTER CİTY gencecik çocukları nerelerde oynatıyorlar.. Kaç kişi izledi kaç kişi tanıyor.. Mesela RODRYGO’yu geçen sene kaç kişi tanıyordu… Napoli’nin elindeki Kvara? 

Bu genç oyuncu tabusunu acil yıkması lazım ŞENOL GÜNEŞ’in yoksa olmayacak… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. eduega kardesim oyuncu degişikligindeki bir sorun da 2 oyuncu degistimi oyun icinde rotasyon yasiyoz , hadi galipken skoru korumak icin garanti oyunu veya maglup durumda ilerde oynamayi anlarimda , her oyunci degisikliginde 3 4 oyuncunun yerinin degismesini anlamiyorum ve her degisiklik sonrasi takim bozuluyo ve 5 10 dak sonra tekrar oyuna adapte oluyo , genc oyuncu olayi güven yalcin ve dorukhan icin su söylendi mecbur kalmasaydik oynatmayacaktik , 30 35 senelik antrenörlük döneminde orjini kaleci olupta hic kaleci yetistirmemiş biri varken hele son dönemlerinde o riske hic girmez , orda imPARAgay i hic sevmesekte onca oyuncuyu atti sahaya tuttuysa iyi paraya satti tutmadiysa fazla zaman emek harcamadan gönderdi o konuda iyi maalesef, genc dinamik takim ve oyuncu kazandirmada samet kaptan en iyilerinden onca takimin iskeletini kurdu genc tecrübeli harmanladi yükü samet kaptan tasidi sefasini ondan sonra gelen antrenörler sürdürdü bunu sadece bizdeki dönem icin demiyorum gittigi her takimda samet kaptan imzasini birakti