içinde

Eğrisi Doğrusuna Gelir, Gs İle Yarış Tehlikelidir!

Haftalar öncesinde de konuştuğumuz üzere, Fenerbahçe’nin son ”10 yılda” değiştiremediği kafa yapısı nedeniyle şampiyon olma şansı oldukça azdır. Bizzat kendi medyasının ateşlediği balon nedeniyle kırılgandır, defansif anlayış sebebiyle şampiyonluk için tarihin en büyük ”şansına” muhtaçtır. Şans terk ederse, havlu düşer..

G.saray öyle değildir. Oyun olarak hiç bir şey koymaz ortaya ama yarış esnasında perde arkası oyuncuları gırladır. Takım ve topçular şu anda üzerlerine düşeni fazlasıyla yapmaktalar. Oyunun bundan sonraki perdesinde yönetimin AKTİF rol almaya başlaması hayati derecede önem arzetmekte. 

En büyük şansımız oyun gücümüz ve camia birlikteliğimiz. Bunun yanında alttan gelen Trabzon ve bir şekilde yarışta tutulacak olan Fenerbahçe’nin yarışta kalmaları bizim lehimize olacaktır..

En çok ihtiyacımız olan şey, ARTIK kötü oyunlarla da kazanabilmektir. Çünkü bunu yapamıyoruz. Dün Alanya karşısında anadolu takımı kimliği ile kazanmayı beceren Gs gibi kazanabilmek zorundayız. Arada kötü oyunlarımız da olacaktır çünkü..

Bay geçtiğimiz haftada ikinciliği korumak güzel oldu. İhtişamlı bir Denizli galibiyeti ile gerekli mesajı vereceğimizden eminim..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. İvedi şekilde acilen son pas son vuruş becerisini arttırmayı çalışmamız gerek Şirin baba kötü oynarken de kazanmanın formülü bu abuş sert düştü larin in nkodu nun son vuruş kalitesi berbat tam Cenk ilaç olur derken oda sakatlandı inş. tez döner. Ts nin yarışta olması bize yazar bu hafta civcivlerden puan alırsa fişlerini çeker. Dediğin gibi fransızlar daha tehlikeli ama civcivler ide 5-6 puan geriye alma zamanı geldi.Fransizlar karşısında en büyük avantaj ikili averajin bizde kalması gerek.