içinde

El cordobes…

Dun aksam ki oyundan hepimiz cok zevk aldik eminim. Belki sampiyon olacak takim oyunu değildi ama SG fark yaratmaya epeydir başlamisti, dun gecede bu fark tamamen ortaya cikti. Takimda ki hirs istek kazanma arzusu skora yansıdı. Zaten Beşiktaş taraftarida hep bunu ister. Sahada kosan savasan oyuncular. Iyi oyun onde gelir skorsa sonra. VI sonrasi bugunlerede şükür. Keske en baştan Baskan agirlini koyup SGyi getirseydi bugun GS FB puan kaybeder mi hesabına girmezdik. Hayirlisi olsun..

Bi kac oyuncuya ayri baslik acmak gerekirse. Abounun zamana ihtiyaci var. Arap liginde ki oyun ortada. Fizik olarak düşmüş. Kaleciyle karsi karsi kaldigi pozisyonda bildigim abou topla girerdi kaleye ama vucut izin vermedi. Ayni sekilde ikili mucadelelerde rakibe kaybettigi bi kac top fiziksel yetersizlikten kaynakli iken iptal olan golu klasinin gostergesiydi. 2 haftaya kendine gelir..

Cenke gelirsek bildigin taraftar yuregiyle oynuyor. Bazen aşırı hirsi bencillige dönüşüyor ama iyi forvetler hep bencil olmuştur. Nazar değmesin… 

Kaleci oynadikca kendini bulan mevki. Merti hep biliyorduk ayakları iyi refleksleri harika. Oynadikca kendine geldi. Masallah..

SGnin basin toplantisinda ki delle sözlerini bos bogazliga verip kizmistim ama belkide o sozler biseyleri degistiren an olmuştur. Dun gol disindada cok iyiydi. Kostu top kazandi defansa yardimciydi..

Gedsonu es gecemezdim. Bi masallahta ona kondurup SG ile final yapalim. Yaşlı kibirli cok konusup bazen bos konuşuyor pot kiriyor epeycede saçmaliyor ama adam ulkenin en iyisi. Eline iyi kadro verince yanıltmiyor. Ne diyelim Besiktas hatrina bazi şeylerinede katlanicaz. Burdan akrabam Grandeyi sulha davet ediyorum Besiktas hatrina…

Guzel bi cuma aksami sonrasi mükemmel bir hafta sonu geçirmeniz dilegiyle hepinizi seviyore poncikler… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Futbolcu olmak ister miydim?
  Emin değilim..
  Ama Abou’ya rakip bir oyuncu olmak istemeyeceğime eminim..
  Adam, en haso yırtıcıya posta koyan, salt görüntüsüyle dahi korku salan bir koca kütle, sahada..
  Bildiğin Afrika Boğası..

  O dediğin pozisyonda, düşüp kalktıktan hemen sonra önündeki iki savunmanın üzerinden topu kepçeleyecekti az daha, hatırlarsın..

  Dediklerine katılıyorum, birkaç haftaya tam toparlanmış olarak döner aramıza..
  🧿🧿🧿🧿🧿
  🤍🤍🤍🤍🤍