içinde

Erig ten hag

Manchester united’a yazık valla. Arkadaş ferrarin var sen onu gidip saçma sapan kullanıyorsun. Cristiano Ronaldo forvet oyuncusu değil. Abi mal mı bu hocalar? Nasıl hoca olmuşlar bazen garip geliyor. Yani geldiğinden beri ya oynatmıyor ya gidiyor forvette kullaniyor. Juventusta öyle yapıyordu 😀 komedi resmen. Ronaldo  4-3-3 sisteminin sol golcü kanadıdır.. elinde rasford ve martial var onlardan birini forvete koyup oynatsana be güzel abim.. tam bir futbol cahili bunlar.. hala ısrarla gidiyor ronaldoyu forvete koyuyor. Ulan eksiklerin belli antony sancho ve fernandes yok. O zaman ronaldoyu kullan kanatta en iyi olduğu yerde.. ama yapmiyor gidiyir ligin en kötü takımlarından aston villaya 3-1 yeniliyor. 

Trabzonda +11 dakika uzatma nedir abi? 2 tane penaltı verildi doğru karar ama veriliyor. Bize gelince 1 tane verildin mi bitti daha verilmiyor yasak çünkü. 

Büyük maçlarda şuana kadar hep deplasman takimlari kazandı. Atalanta-napoli ajax-psv chelsea-arsenal tothman-live  tahminimce  juve-inter maçını inter kazanıcak. Biz gittik salak gibi yenildik hiç bir şey oynayamayan cincona biz pozisyon hazırladık hep. Neden iki pası yapamayan asalak oyunculara sahip olduğumuz için. Abi maçlara bakiyorum ajax-psv  chelsea-arsenal  atalanta napoli gibi falan. Adamlar çok başka seviye yani birde bizim oyunculara bakiyorum hafta bir maç beyfendi sahada geziyor yillik bir çok kişinin hayal edemediği parayı kazanıyor. Gec alir veya güç alır farketmez ama sonuçta alıyor o parayı. Yani aşırı sinir bozucu bir durum ve biz eleştiriyoruz boş işimiz ne kadar zor bilmiyorum. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin