Ersin'e niye top gelmiyor?

TV’de butun yorumcular toplanmis “Ersin’e top gelmedi ki” diyip duruyor. 1.5 senedir yaziyorum. Lan oglum Ersin’e bir dunya top geliyor ama sen fark etmiyorsun. Adam macta kac kez topla bulusuyor saydin mi? Turkiyede kac kaleci bir macta topla bu kadar bulusuyor baktin mi? Adamin ceza sahasi disinda yaptigi her mudahalenin atak kesmek ve hatta kurtaris oldugunu hala anlayamadin mi? Adam stoper gibi oynuyor gormuyor musun?  Dun ts’nin kalesinde Ersin olsaydi o 2 golu yemezdi cunku o toplar ceza sahasina bile giremezdi. Ersin cikar uzaklastirirdi. Kalene top gelmiyorsa 11.5 adamla oynadigin icin. fb kalecisi altay yerine Erain oynasa o aptal penalti olur muydu? Sunepe gunes seni yiyen o kaleci tercihin oldu. Gotun yemedi Ersini oynatmayi ama o cikti Iskocya karsinda duvar ordu umit milli takima. Ugurcan, muslera ve altay gibi kaleciler hucum futbolu oynayan takimlar icin pismanliktir. Bakin gorun gs yine Avrupa maclari da 4 yiyecek her mac, altayi da yerin dibine sokacaklar. Kabak kalecilerin basina patlayacak. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
    • Hocam benim baktigimdigin yerden kabak gibi oule gorunuyor. Welington orta sahadan Ersinle oynuyor, Pjanic ilk macta cozdu adami 2 kez geri pas yapti onunla. Rosier her mac yapiyor. Ersin gol yememesinin sebebi Turkiyenin en iyi stoper tandemi Welington-Necip oldugu icin mi?

  1. Zaten rakipler Beşiktaş a karşı atak yapmıyor, rakipler renkliler e oynadığı gibi Beşiktaş’a oynamıyor,rakipler renkliler in maçlarında duvar örüyor beşiku a açık oynuyor. Sergen de ellerini açtığı için rakibi ve hakemleri etkiliyor 🤣🤣🤣Ağlak bunlar kardeşim…hepsini üst üste koyucaz

  2. Ozellikle bu sene geriden ayakla daha güvenli çıkıyor Ersin. Geçen sene gelen topa zayıf sol ayağıyla uzaklaştırma yapıyordu. Bu sene kontrol düzeltme ya da diğer ayağına alma gibi hamleleri var. Yine defans arkası toplara çıkışları çok yerinde ve zamanlı. Bu adamlar ellerinde telefon çay kahve maç izliyor bizim gibi yıllardır pür dikkat aynı takımı izleseler adam olacaklar ama yok.

Bir cevap yazın