içinde

Fabrika ayarlarina donus!

52 yasindayim “ulkemizin gectigi su zor gunlerde…” Diye baslayan bu lanet cumleyi duymagim bir yasimi hatirlamiyorum. Hepimiz uzgun, sinirli, kirgin, kizgin olabiliriz ancak kendi kendimize koydugumuz “siyasi paylasim yasagina” lutfen uyalim. (Buna ben de dahilim) paylasim yapmadan once bir kez daha dusunelim. Asagidaki @firat isimli uyenin uyarisi bence dogru. Secim de yaklasirken ozellikle kedimize hakim olmak zorundayiz. Bu karari beraber aldik beraber uygulamaya ozen gosterelim. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. genel olarak pek yapılmıyor zaten ziya. olağanüstü durumlarda ,arada bir oluyor. o kadarına da katlanacağız artık. siyaset futbolun tüm hücrelerinde. kayserinin kıçı kırık başkanının, 100 yıllık çınar beşiktaş!a posta koyabilme , tehdit edebilme cüreti göstermesi siyaset değil de nedir. bunla ilgili konuşamayacak mıyız mesela.bu gibi durumlarda , insanlar tepki koymadan duramıyor. o kadar çok konu , okadar çok mevzu var ki futbolun siyastele ilişkisiyle ilgili ama burda kimse dile getirmiyor zaten. bindebir bir renktaşımız bir şey paylaşıyor, ona da tahammül edilemiyorsa yapacak birşeyok. kimse kusura bakmasın.

    6
    1
  2. ziya kardeşim hayatimizda ne yaparsak yapalim konusursak konusalim maalesef maalesef maalesef bi ucu ister istemez siyasete dokunuyo, bi stadda yaşa paşam denildiginde siyasi olmuyo istifa paşam denildimi siyasi oluyo , bu kadarini da konusabilelim ben bu konuda cok rahatim 4 nisan 1997 den beri siyasi ceketimi cikartip astim ve o günden beride hic bir kimseye vs oy vermedim ondan kafam rahat isteyen istedigini sallasin hic biri beni baglamiyo

    3
    2