içinde

fener ve transferleri ?

Yıllardır sampiyonluk yok avrupa yok ilk 5 görememiş bir takım düşünün ve yaz transfer dönemi 15, kış transfer dönemi şimdiden 3 transfer yapabiliyor. Bankalar birliği anlaşmasını biz de yaptık ki borçları bizden fazla. Bu kadar mı hukuksuz, adaletsiz bu ülke, sorup araştıran yok. Biz şampiyon olduğumuz yıllarda bile bu kadar rahat olamadık. En çok takıldığım noktalardan biri oyuncuları çok rahat gönderiyorlar. Fikriniz nedir ?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. her şeyin kılıfını buluyorlar fazla kurcalamaya gerek yok.. borçları ötelense ne olur borçları aynı.. hala mesut gibi adamlara 5 milyon veriyorlar.. imza parasını saymıyorum.. gs başkanı geçen dedi 2 kere limiti aştılar ceza almadılar diye.. aynısını uefa gsye yapmıştı iyi şekilde kollanıyorlar.. italya ile bir müsübetleri var ama çözemedim beş para etmez 2 oyuncuyu vedat ve elifi faiş rakamlara güya sattılar 😀 ya buna 5 yaşındaki çocuk inanamaz ama katakulli ile yaptılar.. ama bu sefer jarjöre son mermiyi sürüyorlar.. fenev başaka takılıp dağılacakken yarışta tuttular.. ama fenev gs gibi değil.. kırılganlar bir puan kaybına bakar.. erolun zaten suyu çoktan ısındı.. ankara gücü bir puan alırsa işin rengi değişir zor ama imkansız değil…ipler bizim elimizde biz maçlarımızı kazanalım onlar ne yaparsa yapsınlar..

  2. Fener bizim gibi basiretsiz biraz. Yoksa Fransa’daki Paris, Almanya’daki Münih gibi, İtalya’daki Juventus gibi olup ligi bitirebilirlerdi. Ama bi şekilde beceremiyorlar. Bu adamlar yıllardır katakullinin tillahını yapıyorlar. Eljif’in Napoli’ye satışı hemde 16m €, Sow’un satışı, Emenike’nin S.Moskova’ya satılıp geri alınması, kaleci Ertuğrul’un Bolu’ya 1.5m€’ya kiralanması, Muriç’in Lazio’ya 16m€’ya satışı vs vs. Sürekli gerçekten kariyerli adamları aldılar. Çoğu zaman biz onların scoutluklarını yaptık. Kimi istediysek onlar aldı. Ha ellerinde patladı o ayrı mesele. Adamlar kimi çok istediysek takır takır aldı. Ama dediğim gibi bunlarda anlayamadığım bir şey var. Bi taraflarınıda yırtsalar başaramıyorlar. Biz de öyleyiz ama bizimki farklı. Biz engelleniyoruz. Genelde dışardan, bazen de kendi içimizden bir şekilde baltalanıyoruz. Ama gs hiçbir zaman bu toplara girmiyor. Onlar aleni yapıp karda yürü izin belli olmasın mantığına rağmen en derin izleri bıraka bıraka her tür pisliği yapıyor.

    O yüzden bu akşamki maç öyle “Ligin son maçı değil” denecek bir maç değil. Ligin en önemli maçıdır.

  3. Can hocam yanılmıyorsam koç un baskanlikta son yılı tamamen kişisel maddi gücünü de kullanarak ya herro ya merro dedi.Sezon sonu şampiyonluk gelmezse rotu balansi dağıtırlar. Bunlar paranın havadan geldiğini sanıyor hiç bir zengin karşılıksız para vermez koç ta giderken bu paraları alır tek tek kuruş kuruş yazdığına eminim. Asıl ilginci limit dicem de fenarasyon başkanı fb nin eski yöneticisi yani ondan da bi cacık olmaz benim umudum bu laleler uefa dan 2 milyon avro uyarı aldı avrupadan tokat yiyip men gelebilir. Zaten de gelmesi gerek bize düşen bu karisiklikta hazır fb gs birbiriyle didisirken tokadı basıp şampiyon olmak.