içinde

Fenerbahçe Yarışta Olmalı..

Normal koşullarda Beşiktaş’ın ezeli rakiplerinden birinin yarıştan kopması memnuniyet verici bulunabilir.

Fakat; bu sezon, Beşiktaş’ın ikili bir rekabetten olumsuz etkilenebileceği kanaatindeyim. Fenerbahçe ve Galatasaray’ın aynı anda iddialı olduğu bir rekabet, bize olumlu yansıyacaktır. Birbirlerini yıpratan bu iki takımın Beşiktaş’ın elini rahatlatma olasılığı yüksek.

Normal bir ligde, geride kalan performanslara bakarsak, hem oyun bütünlüğü, hem de ön bölgedeki meziyetli ayaklar bakımından Beşiktaş’ın rakiplerinin üzerinde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Fakat; anormal bir lig olan Türkiye Ligi’nde sahadaki mücadele kadar FT ve havarileriyle de mücadele etme mecburiyeti vardır. 

Bu iş olacaksa, ”ki inanıyorum olacak”, Beşiktaş her uzvuyla bütünleşik kalmak zorundadır. Sosyal medya çok önemli. Yönetici demeçleri çok önemli. Sergen Hoca’nın saha dışına çekilme tuzaklarına karşı uyanık olmak çok önemli.

Haftalardır muazzam bir gelişim gösteren Rıdvan’a bakış ile, dün akşam şaibeli bir gole imza atan g.saraylı genç oyuncu karşılaştırılırsa, bu iki camianın hangi koşullarda yarıştığı daha net anlaşılacaktır..

Ez cümle; Rıdvan Yılmaz Galatasaray’ın bir oyuncusu olsaydı..

Şu anda 20 milyon euroluk bedellerin, ve Avrupa’nın dev ekiplerinin ilgisinin varlığı konuşuluyor olurdu..

Hayırlı işler..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin