içinde

fenerbahcenin cömert çocukları

az once nihat ozdemiri dinledim..serdar aziz ve birisi daha dedi unuttum limit icin maaslarinda indirimi yapmis..biizm baskani birisi cimdiklesin birseyler yapsim hala uyuyor.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. İndirim değil önümüzdeki yıla oteleniyor. Yani serdar bu sene ikinci yarı 1 milyon Euro yerine 100 bin Euro alacak.sebeye 2.9 milyon Euro alacak.Ali koç gidince mikmek isteyen var.mi diye bağırırlar.bunlar yönetim başarısı değil.kaldi ki mesut bu dönem parasız oynayacak.mis.ee o zaman seneye 6 milyon Euro!! Kardeşim kar topu gibi borç büyüyor. Ahmet Nur Çebi doğru yolda..biraz sabır

  2. Bu fb de tam saibe oldu.Bunu gormemek icin kor olmak lazim.Hile hurda kitabinda yazili olan ne kadar trik varsa uyguladilar.Vedat Muriqi transferi de buna dahildir ve hatta elif elmas transferi bile soru isaretleri dolu.. Paravan bir sirket tarafindan bu takimlara para aktarilip bu oyunculari fb den aldirmadilarsa bende bir sey bilmiyorum.Allah a havale ettim. Gerceklerin ortaya cikma gibi kotu aliskanliklari vardir gibi bir klise ile noktalayim.??