içinde

Fenevin artik tek bir umudu kaldi, Derbi…

Fenev için derbi artik bir prestij meselesi haline geldi.. herkes erola kiziyor ama erol kurmadi bu takimi ve erolun sözünün geçtiğini hiç sanmiyorum… erol gitse bile volkan emre gibi isimler hala kulubede olacak asıl kaos o zman.. derbide 100 de 100 caner sol bek çıkıcak.. gökhan sakat mı bilmiyorum çokta önemli degil keske gokhan oynasa… herneyse.. 

Gelelim en önemli konuya… fenevin deplasmanda bu kadar galibiyet almassinin sırrı kontra atak… başka umudu yok fenevin… trabzon macini bile abdullah avcı salaği sayesinde uzaktan bala atilan bir golle kazandilar… o yüzden fenev maçında kontra ataklara dikkat etmemiz lazim sadece.. ama bizim ondan önce bir kupa maçımız var.. başakşehiri yenmemiz halinde finaldeyiz… finalde de büyük ihtimal rakip alanya olacak ve final maçınıda kesin gs maçından önce oynatirlar… gs bundan sonra hakemle çok maç kazanır.. yeterki biz toki arenaya kadar puan farkini ya koruyup ya da arttirip gidelim… gsnin de tek şeyi hakem ve kontra başka türlü gsde gol atamiyor.. ya penalti ya da dedigim gibi işte…

Salı başaksehir bakalim nasil olacak

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Kardeşim Hep dedim Fener rakibimiz değil bu oç gs rakibimiz dün basın sözcüsü adi Mustafa tokgözmüdür nedir Bülent Uslu bizim Beşiktaşlı abimiz bunun 2010 da yazdığı Fenerlilere itafen yok Uefa kupanızmı var en büyük Gs bu ülkede böyle amigoluk yapan konuşması var itin Dün de ettiği laftan üzere bu Gs lobisi algısıyla baş etmemiz lazım topyekün.Bülent Uslu çok uğraşıyo herbirimize çok önemli görevler düşüyo biz eğer pısırık kalırsak emin ol bunlar bizim önümüze geçer.Buna artık Bjk taraftarı olarak engel olmak durumundayız.Bu şampiyonluğu Gsye yar etmememiz lazım.