içinde

Fenevli gözünden derbi ve sezon yorumları

2 Fenerli arkadaşla maç boyu ve maç sonu w.app üzerinden geçen diyaloglarımızda; bizi ezdiklerini hakemin Ghezzal ve Welintona kırmızı kart vermediğini sürekli bizi kolladığını kenan ın penaltısının yanlış olduğunu, serdar ın eline ve koluna çarpan topların penaltı olduğunu ve novak ın pozisyonuyla 1 e 1 aynı olduğunu, bizim futbolcu ve taraftarın fb ye extra gazla ve hırsla oynadığını , galibiyeti kaçıran tarafın onlar olduğunu hakemin müsaade etmediğini , ayrıca bu sene şampiyonluğun kendilerinin hakettiğini ve Ts ye hediye edildiğini konuştular.

Fb her zaman bu ligin üstündeymiş, fetö olmasaymış öle böle olurmuş falan filan.

Bu fblilerin kibiri, kendilerini dev aynasında görmeleri beni acaip uyuz ediyo. B.ktan takımları kaleci altay ve hakemler sayesinde buraya geldi hemen yine g.tleri kalktı. Neymiş hakem olmasa bize 5 atarlarmış. 5 i bırak 2 pozisyona girememişler 5 tane atcaklarmış.

Bizimse kacan 1 penaltı, direkten dönen 1 şut, larinin karşı karşıya altayın en iyi olduğu yerden ayak hizasına cektiği şut ve yine altayın 90 dan cıkardıgı bir top var. Ama adamlar o kadar kibirliki hala bizi ezdiklerini düşünüyo.

Bıktım wallahi bu cahillikten

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin