içinde

Fikret Orman hakkında ne düşünüyorsunuz?

Eldekileri yolda buldukları ile değişince ve emirlere karşı gelince ipini çektiler.. Vizyonlu bir başkandı. Evet ekonomi kısmında yanıtsız sorular var hep. Hesap soracağım diyenler soramıyor, sorular hep cevapsız kalıyor. Başkan olmayı düşünür mü bilmem. Şu da bir gerçek, hiç bir başkanla yolları iyi ayıramıyoruz.. Evet sayın başkan Çebi başarısız ve elinden bazı şeyler gelmiyor ama yolları güzel ayırabiliriz. Olmuyor demek elimizden bir şey gelmiyor demek karakterdir. Başarısızlığı kabul etmek sizi küçük düşürmez. Bazen kan değişimi gerekir, siz kendinizi toparlarsınız ve geri dönersiniz. Zamanında Serdar Bilgili ile çok kötü ayrıldık aynı şekilde Fikret Ormanla’da.. Halbuki Fikret Orman olmasa biz o stadı orada yapamazdık. İşi bilmek, prosedürleri bilmek işte çok önemli. Neyse Ahmet Nur Çebi de gittiğinde inşallah silmeyiz, keza Emre Kocadağ içinde aynı şey geçerli. Bazen elden bir şey gelmez. Bir de biz hep birilerini küstürüyoruz. İbrahim Altınsay ve transferden sorumlu yönetici ismini unuttum onu. Onların zamanı hep iyi isimler almışız. Transferdeki başarı oranı %80. Zor bir şeydir bu.. Hayırlısı olsun. Sezon sonu seçim yapılır… şimdi önümüze bakalım. Sinirliyiz, mutsusuz. Sakin olmamız lazım.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. iste bunu diyorum bende , besiktas dedigin koskocaman bir camia , is adami var sporcusu var siyasetcisi var var oglu var bir araya gelip daha iyisini neden cikartamiyor bu camiada ne zaman agzimiz yansa donup gecmisten medet umuyoruz anlayacak gibi degil….
    fikret orman uzun bir donem vazife yapti ortaya bir sey kotdu cok guzel seylerde yasadik dibide gorduk bu camianin icinde fikret ormandan daha capli onun hatalarini bir kenara not almis dah genis vizyon sahibi futboldan daha iyi anlayan daha karizmatik hicmi birileri yok acaba???
    bu yuzden sahuslara bagli sistemler habire devriliyor gidiyorda sistem sahibi yapilar hep hayatlarini devam ettirebiliyorlar…
    besiktasin ihtiyaci olan bir kurtarici degil bir kurumsal yapi kendi evlatlari tarafindan insaa edilecek bor sistemdir…