içinde

Fikstür- kalan maçlar…

Kalan maçlarımızda İlk devre performansı buydu (28 puan)

Sizce aynı grafiği tekrarlayabilir miyiz? (92 puan ve şampiyonluk gelir)

Daha mi az alırız, fazla mı? 

Ne diyonuz agalar; nedir vaziyet?

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Şampiyonluk ince hesap ve hamlelerden geçer. Sergen bu akşam ki gibi birkaç maçı daha armağan ederse işimiz zor. Rakiplerin kapasitesi ve oyun kalitesi çok düşük ancak öyle böyle puan alıyorlar. Bu akşam 1 haftada 2 ağır maç oynamış takım 70 den sonra sahadan silindi ancak Sergen yapacağı 2 değişiklikle maç farka gideceğine adamlar attığı 1 şutla puan aldılar.

    • Bizim de öyle böyle aldığımız puanlar oldu-olacak… 70 ten sonraki bitik halimiz rakibi aşağida tutacak stratejik puanı almaya yetti dostum… karambol dışında pozisyon vermeden tamamladık maçı; bu güçlü organizasyon şampiyon yapacak bizi… E bunu da sağlayan hoca… hakkını vermek lazım…

  2. cochise ile aynı görüşteyim. önümüzdeki iki maç çok önemli. alanya maçında gs bay. fark 6 ya çıkar. hatta gs hatayda puan kaybederse 8 e çıkar. şampiyonluk hayırlı olsun. şampiyonluğa bu kadar yakınız esasında. ama sergen y. biraz gözümü korkutmadı değil bu gece.

  3. 4 maç ferme baba 4 maç. Ha sivasıda yenersek tadindan geçilmez . Bu ibneler daha puan kaybedecekler. Şu kasimpasaya dikkat etmek lazim ellerinden gelen pisliği yapacaklar. Sivas, Rize, Gyse puan kaybı muhtemel maçlar. Ama yine yeniden başa dönüyorum bu 4 maçı alırsak kazasız yuzde 70 bu işi hallederiz.

Bir cevap yazın