içinde

Fişi Çekin..

Bir şeyi bu kadar tekrar etmek ne kadar doğru bilmiyorum.. Ama yine edeceğim. Bütün dert tasa Trabzonspor şampiyonluğu ise oynatmayın bu ligi. Asırlık camialara cidden çok ayıp ediliyor. 

Bugün; Beşiktaş AĞIR MAHALLE DAYAĞI YEDİ kardeşim. Pjanic’i döve döve oyun dışı bıraktılar. Penaltıları zaten geçtim, ceza yayına yakın yerlerden frikiklerini bile vermiyorlar senin, anla artık. Şu maçta Vida’ya gösterilen sarı karta bir bakın be kardeşim. Böyle rezillik olabilir mi? Buna ben dur demeyeceğim. Buna dur diyecek mecra belli..

Bir doktor bir kanamayı durduramıyorsa, başka bir doktor çağrılır. Kanama, ya doktorun durdurabileceğinden yoğundur, ya da doktorun yanlış uygulamalarından durmuyordur. İki türlü de müdahale gerekir..

Sevgili Beşiktaş yönetimi..

Bakın, bu federasyonun belli ki Beşiktaş’la çok ağır bir hesabı var. Öyle bir hesap ki, her maçta dalga geçiliyor Beşiktaş’la. 

Dertleri sizseniz çözün!

Çözemiyorsanız gidin!

Dertleri siz değil de Beşiktaş Kulübü’nün ta kendisi ise, arkanıza camiayı toplayın!

Toplayamıyorsanız GİDİN!

Ben artık ultrason cihazı aptallıklarına tahammül edemiyorum. Bu kadar ayağa düşürülmez kulüp..

Dip Not: Takımı fena bulmadım bugün. Ama 60’tan sonra bittik. Oğuzhan bir kez daha yanıltmadı. Sene sonu bağların koparılmasını diliyorum. Ozi’nin oynayabilmesi için her maç pış-pışlayacak bir ekip kurulursa bilmem.. Ve bu takıma bir forvet almak lazım. Baskısı, ikinci bölge bilgisi, pas bağlantısı BATSIN. Bu takımın gol atacak bir adama ihtiyacı var.  Şiştim yeter 🙂  

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin