içinde

Futbola bak.. Peh!

Galatasaray’ın kendi sahasında Giresunspor!a karşı 50 bin kişinin önünde oynadığı futbolu görseniz yemin ediyorum Beşiktaş’ımızın oynadığı futbola laf etmeye utanırsınız. Bak yeminle söylüyorum.. Çok gidiyoruz kendi takımımızın üstüne..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. lig uzun maraton ben gsnin gol yeme rekoru kırıp hiç bir iddası yokken son 15 haftada hakemlerle 1-0 maçlarını kazanıp şampiyon olduğunu gördüm.. giresun karşısında da bir şekilde golü bulacaklardır.. onlara bakıp kendimizle kıyaslamak büyük yanlış.. bizim eksikliklerimizi abartarak görmemizde bize yarar sağlar.. görünen köy klavuz istemez… trabzon kazanarak devam ediyor.. avrupa maçlarında çok kırılacaklar ama bahaneye gerek yok… yarın alanyayı bahanesiz yenmemiz lazım.. yenemezsek yönetime hocaya geçmiş olsun kaos olur.. kendi kendimize yapıyoruz ama yönetim hala uyuyor

 2. Yahya abi ben Galatasaray’ın senin de dediğin gibi bu oyunla şampiyonluğunu çok zor görüyorum. Ama bizim aslında en büyük rakibimiz de Galatasaray.

  FB TS Avrupa’da. Gs ile BJK haftada 1 maç yapacak. Gs nin puan kaybettiği maçlarda bizim kazanmamız lazım ki avantajı yavaş yavaş elimize alalım.

  Kendi takımımızın üzerine daha çok yükleniyoruz abi cünkü sende bende hepimiz Beşiktaşlıyız duygusal yoğunluğun verdiği şeyle daha iyi olmak istiyoruz. Çünkü Beşiktaş’ın bu olmadığını biliyoruz.

  Güzel günler görmemiz lazım. Çünkü bu taraftar her zaman en iyisini hak ediyor.

  • Öyle duygusal bir kapanışla yazmışsın ki yorumunu, beğenmeden geçemedim. ?

   Şuna da katılıyorum:

   Bu futbolla şampiyon olamaz, ama şampiyonluktaki en büyük rakibimiz de onlar olur… kendi taraftarımızdan sonra.

   Çünkü onların camia koşullar ne olursa olsun daima şampiyon olacaklarına körü körüne inanırken, bizim camia inanıp mücadele etmek yerine çıt kırıldım kız gibi küsecek yer arıyor, öğrenilmiş çaresizlik ürünü “nasılsa bizi şampiyon yapmayacaklar” düşüncemiz hücrelerimize işlemiş.