içinde

Futbolcular, malzemeciden fazla mı yorulmalı ?

”O, 1 kazanıyor sen 1000 kazanıyorsun. Biz daha çok yorulacağız.”. ….. . .. .  Futbol’un duayenlerinden  İÇİ DOLU  söyleşilerinden minik bir bölüm. 

ALLAH SANA ŞANS VERMİŞ

“Binlerce milyonlarca taraftar senden güzel futbol bekliyor. Allah sana bir şans vermiş. Herkese vermemiş. Millet tarafından sevilmek sayılmak… Bunun bir bedeli olacak. Futbolcuyu suçlamak için söylemiyorum, hepimizde var. Sabah geliyorum çimci geliyor, malzemeci geliyor. Niye, işi var diye. Sen kaçta geliyorsun. Saat 4’te idman, 3’te geliyorsun. Gelebilirsin ama işinden heyecan duymalısın. O, 1 kazanıyor sen 1000 kazanıyorsun. Biz daha çok yorulacağız.”

İŞİNDEN ZEVK ALMALISIN

“Yorulmaktan rahatsız olmaktan ziyade yaptığın işten zevk alacaksın. Mutlu olacaksın. Babam bana büyük sermaye bıraktı ben onu kullanıyorum, benim eserim değil ki. Erken –  geç fark etmez, işinden zevk al. Özverili olmak önemli..

,,

NOT……. : Yüzücü olan Michael Phelps,  15 yaşından bu yana havuza girmediği gün sayısının sadece 5 gün olduğunu belirtip, her gün en az 4 saatini havuzda geçirdiğini belirtiyor. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin