içinde

Futbolda duygusallığa yer yok…

Bunu hiç bir zaman unutmamamız lazım… burak yılmaz durumu daha farklıydi ama sonra keşkeler meşkelere kaldık.. herkes hata yapabilir affetmek büyük erdemdir.. 

Burası Beşiktaş biz bir aileyiz.. çevremde kime sorsam herkes abounun tercihini seçerdim diyor… para herkese daha cazip geliyor… iki rakam arasindaki uçurum söz konusu iken… şimdi dönmek istiyor şartlarin bize uyduğu şekilde neden olmasın.. ligde net golcü sorunu var ve bizde çok fena yaşıyoruz bu sorunu…

Alanya maçından da hiç umudum yok.. güvenle müvenle olacak iş değil.. batsuayi iyilesmediği sürece Alexi forvete cekmedikce bizim işimiz zor.. iç sahada güven belki iş yapar ama o da 5 maçta bir.. gördük yaşadık tecrübe edindik.. 

Daha önce kaybetme kredimiz yok dediğim de maç kaybederiz diyenler olmuştu.. bende bu kaybetme kredisini ileride kullanmaliyiz demistim ama olmadi.. bizim kaybetme lüksümüz yok oğlu yok puan farkı olmuş 10.. bu hafta fb veya gs den birisi havluyu atacak.. gs puan kaybederse kopar… fenev kaybederse kopar… beraberlikte ikiside kopar ts bu hafta kaybetmez çünkü

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Abuş sezon sonuna kadar oynayıp çekip gitse hakkıdır derdim ama bizi yarı yolda bırakıp satmıştır. böyle bir adama güvenip nasıl yola çıkabiliriz yarın öbür gün aynı şekilde davranmayacağına veya cazip bir para karşılığında maçı satmayacağına nasıl güveneceğiz.

Bir cevap yazın